Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Atreusz Nowy


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 127
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość Katarzyna

Witam,jakiś czas temu zakupiłam projekt,zdecydowałam z mężem że chcemy zmienić strop z teriva na lany.Czy jest możliwość aby pracownia przesłała mi takie przeliczenie ? mój mail: bakteriaa2@wp.pl

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,jakiś czas temu zakupiłam projekt,zdecydowałam z mężem że chcemy zmienić strop z teriva na lany.Czy jest możliwość aby pracownia przesłała mi takie przeliczenie ? mój mail: bakteriaa2@wp.pl Pozdrawiam

Witam

Proszę o kontakt w tej sprawie bezpośrednio z architektami na adres mailowy info@dobredomy.pl

 

POzdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zbigniew

Dzień dobry, czy mógłbym prosić o kosztorys i wykaz materiałów do projektu Atreusz Nowy oraz informację, jaki rodzaj ogrzewania jest przewidziany w tym projekcie tzn podłogowe, mieszane, czy same grzejniki oraz, czy można zastosować kocioł na paliwo stałe. Mój adres: zbryba@o2.pl

Z góry dziękuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Materiały zostały wysłane na podany adres.

 

W naszych projektach zakładamy zastosowanie ogrzewania na gaz ziemny oraz grzejniki naścienne.

Istnieje jednak mozliwość zmiany sposobu ogrzwania na etapie adpatacji projektu.

Pomieszczenie gospodarcze jest duże. Pomieści  zarówno większy kocioł jak i magazynowany materiał do ogrzewania.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę o przeslanie mi szczegółowych informacji tj. kosztorys, potrzebne materiały, wymiary pomieszczeń. Czy pomieszczenie strychowe można zaadaptować na pokój? Pozdrawiam i z góry dziękuję. efelinka.z@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo proszę o przeslanie mi szczegółowych informacji tj. kosztorys, potrzebne materiały, wymiary pomieszczeń. Czy pomieszczenie strychowe można zaadaptować na pokój? Pozdrawiam i z góry dziękuję. efelinka.z@wp.pl

Witam

Materiały prześlę na podany adres mailowy. Strych znajdujący się nad garażem można spokojnie zaadaptować na dodatkowy pokój.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zbigniew

Dzień dobry, czy ścianki działowe na poddaszu są zaprojektowane jako z płyty k-g, czy z bloczków, a jeżeli z płyty k-g to czy można wykonać je z bloczków-wymurować i czy trzeba wówczas wzmacniać strop w stosunku do zaprojektowanego. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry, czy ścianki działowe na poddaszu są zaprojektowane jako z płyty k-g, czy z bloczków, a jeżeli z płyty k-g to czy można wykonać je z bloczków-wymurować i czy trzeba wówczas wzmacniać strop w stosunku do zaprojektowanego. Pozdrawiam

Witam

Ścianki działowe na poddaszu są zaprojektowane w technologii lekkiej, z płyt G-K. Ściany murowane są znacznie cięższe. Chcąc je zastosować, należałoby wzmocnić strop. O tym, w jaki sposób, zadecyduje architekt na etapie adaptacji. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Iwona

Dzień dobry, czy ścianki działowe na poddaszu są zaprojektowane jako z płyty k-g, czy z bloczków, a jeżeli z płyty k-g to czy można wykonać je z bloczków-wymurować i czy trzeba wówczas wzmacniać strop w stosunku do zaprojektowanego. Pozdrawiam

ściani działowe na poddaszu są murowane z bloczków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Zbigniew

ścianki u mnie są z suporex 12 skosy płyta no i sufit

Architekt mówił, że trzeba wzmocnić strop, czy jest Pan w trakcie budowy, jakieś ciekawe spostrzeżenia, zdjęcia, koszty, mój adres zbryba@o2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 2 months later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...