Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Nina


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 824
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam, bardzo podoba mi się projekt Nina i się zastanawiam nad kupnem go ale mam dwa ,,ale" . Czy jest możliwość powiększenia WC na dole i przesunięcia kominka bliżej schodów? Pozdrawiam

Dzień dobry,

 

1) Powiększenie WC na parterze nie stanowi problemu. Można przesunąć ścianę działową w kierunku salonu o ok. 60 cm. Doradzamy wtedy jednak zastosowanie drzwi przesuwnych do WC w celu uniknięcia kolizji z wejściem do pokoju i wiatrołapu.

 

2) Przesuniecie kominka jest możliwe, np. na drugą stronę komina. Proszę jednak zwrócić uwagę że kominek będzie powodował  wtedy zwężenie wejścia do salonu. W mojej opinii kominek usytuowany jest w optymalnym miejscu. Jest to element wnętrza który powinien być wyeksponowany. W przypadku gdyby Państwo przesuwali kominek wraz z kominem należy zwrócić uwagę na poddaszu, w którym miejscu wypadnie komin w łazience i czy nie pogorszy to ustawności pomieszczenia, oraz czy nie koliduje z konstrukcją stropu lub więźby. Zmiany konstrukcyjne w tym obszarze są możliwe, pociągają za sobą jednak konieczność przeprojektowania.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość zainteresowany

Witam, bardzo podoba mi się projekt Nina i się zastanawiam nad kupnem go ale mam dwa ,,ale" . Czy jest możliwość powiększenia WC na dole i przesunięcia kominka bliżej schodów? Pozdrawiam
Dzień dobry,   1) Powiększenie WC na parterze nie stanowi problemu. Można przesunąć ścianę działową w kierunku salonu o ok. 60 cm. Doradzamy wtedy jednak zastosowanie drzwi przesuwnych do WC w celu uniknięcia kolizji z wejściem do pokoju i wiatrołapu.   2) Przesuniecie kominka jest możliwe, np. na drugą stronę komina. Proszę jednak zwrócić uwagę że kominek będzie powodował  wtedy zwężenie wejścia do salonu. W mojej opinii kominek usytuowany jest w optymalnym miejscu. Jest to element wnętrza który powinien być wyeksponowany. W przypadku gdyby Państwo przesuwali kominek wraz z kominem należy zwrócić uwagę na poddaszu, w którym miejscu wypadnie komin w łazience i czy nie pogorszy to ustawności pomieszczenia, oraz czy nie koliduje z konstrukcją stropu lub więźby. Zmiany konstrukcyjne w tym obszarze są możliwe, pociągają za sobą jednak konieczność przeprojektowania.   Pozdrawiam

witam mam pytanie czy strop można wykonać płytami żerańskimi???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, interesuje nasz właśnie ten projekt domu. Gdzie moglibyśmy się dowiedzieć jakie są dokładne wymiary pomieszczeń?
WItam szczegółowo zwymiarowane rysunki można otrzymać na maila - proszę o podanie adresu mailowego do Pani.   Pozdrawiam

witaminteresuja mnnie poszczegolne koszty budowy tego domu czy jest mozliwosc otrzymania kosztorysy?? podaje emaila: lukaszzacheta@o2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poproszę tez na pyby@wp.pl
Witam Dzisiaj wyślemy rysunki.   Pozdrawiam

Witam,jeżeli jest taka możliwość to również proszę o przesłanie kosztorysu.Czy będą Państwo w weekend we Wrocławiu na targach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jeżeli jest taka możliwość to również proszę o przesłanie kosztorysu. Czy będą Państwo w weekend we Wrocławiu na targach
Witam Proszę o podanie adresu mailowego, na który mam przesłać zestawienia kosztowe. Na targach będziemy - ZAPRASZAMY na stoisko L8.   Pozdrawiam

Mój adres: anita.tobolska@gmail.comDziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

jeżeli jest taka możliwość to również proszę o przesłanie kosztorysu.

Czy będą Państwo w weekend we Wrocławiu na targach?

Również poprosze o kosztorys gdyż przymierzam sie do zakupu projektu oraz poprosze o opinie na temat budowy i jak sie mieszka :)

akrobat1@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Proszę o podanie adresu mailowego, na który mam przesłać zestawienia kosztowe. Na targach będziemy - ZAPRASZAMY na stoisko L8.

 

Pozdrawiam

akrobat1@wp.pl poproszę również o zestawienie :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! 

 

Interesuje mnie ten projekt domu. Czy mógłbym się dowiedzieć jakie są dokładne wymiary pomieszczeń i jakie jest ogólne zestawienie kosztów. Czy można poszerzyć WC na dole? Prosiłbym o odpowiedź na adres mailowy rp.gornicki@gmail.com . Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! 

 

Interesuje mnie ten projekt domu. Czy mógłbym się dowiedzieć jakie są dokładne wymiary pomieszczeń i jakie jest ogólne zestawienie kosztów. Czy można poszerzyć WC na dole? Prosiłbym o odpowiedź na adres mailowy rp.gornicki@gmail.com . Pozdrawiam.

Witam

Odpowiedzi udzielimy Panu w dniu dzisiejszym.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...