Jump to content
Forum dobredomy.pl
Redaktor

Projekt Juliusz Mały

Recommended Posts

Guest norbert

Witam. Proszę o wysłanie zestawienia materiałów do stanu surowego zamkniętego zawierające ilości materiałów i koszt budowy na adres krisdyl@interia.pl. z góry dziękuje i pozdrawiam

siema mam pytanie czy wyslali wam koszty bomi nie jak tak prosil bym o przeslanie mi rudolf10@poczta.onet.pl

witam. Proszę o wysłanie zestawienia materiałów do stanu surowego zamkniętego zawierające ilości materiałów i koszt budowy na adres rudolf10@poczta.onet.pl pozdrawiam

Witam

Materiały zostały już wysłane. 

Pozdrawiam

siema mam pytanie czy wyslali wam koszty bomi nie jak tak prosil bym o przeslanie mi rudolf10@poczta.onet.pl

Witam

Materiały zostały już wysłane. 

Pozdrawiam

Guest marcin

Proszę o wysłanie zestawienia materiałów do stanu surowego zamkniętego zawierające ilości materiałów i koszt budowy na adres civic4g@poczta.onet.eu

Guest Gość

Witam. Jestem zainteresowany w/w projektem, tylko interesuje mnie czy jest możliwość otrzymania wymiarów wewnętrznych rzutów budynku oraz powiększenia garażu do 1,5 stanowiska, likwidacji balkonu od strony tylnej wstawiając tylko okno, i oczywiście proszę o zestaw materiałów i kosztów. Informację proszę przesłać na kskupinski@op.pl

Proszę o wysłanie zestawienia materiałów do stanu surowego zamkniętego zawierające ilości materiałów i koszt budowy na adres civic4g@poczta.onet.eu

Witam

Materiały prześlę w dniu dzisiejszym.

Pozdrawiam

Witam. Jestem zainteresowany w/w projektem, tylko interesuje mnie czy jest możliwość otrzymania wymiarów wewnętrznych rzutów budynku oraz powiększenia garażu do 1,5 stanowiska, likwidacji balkonu od strony tylnej wstawiając tylko okno, i oczywiście proszę o zestaw materiałów i kosztów. Informację proszę przesłać na kskupinski@op.pl

Witam

Materiały wraz z odpowiedzą prześlę w dniu dzisiejszym.

Pozdrawiam

Guest Honorata

Dzien dobry. Jestem zainteresowana w/w projektem, czy moglabym otrzymac wymiary wewnętrzne budynku oraz czy istnieje mozliwosc rozbudowy w/w projektu o piwnice ze schodami w pomieszczeniu gospodarczym, proszę o zestaw materiałów i kosztów. Informację proszę przesłać na email honoratawalilko@wp.pl

Dzien dobry. Jestem zainteresowana w/w projektem, czy moglabym otrzymac wymiary wewnętrzne budynku oraz czy istnieje mozliwosc rozbudowy w/w projektu o piwnice ze schodami w pomieszczeniu gospodarczym, proszę o zestaw materiałów i kosztów. Informację proszę przesłać na email honoratawalilko@wp.pl

Witam

Pozdrawiam

Guest Edi

Proszę o przesłanie zestawienia materiałów do stanu surowego zamkniętego zawierające ilości materiałów i koszt budowy na adres eda2412197732@wp.pl

Proszę o przesłanie zestawienia materiałów do stanu surowego zamkniętego zawierające ilości materiałów i koszt budowy na adres eda2412197732@wp.pl

Witam

Pozdrawiam

Guest Małgorzata

Witam, jestem zainteresowana w/w projektem. Czy mogłabym prosić o zestawienia materiałów do stanu surowego zamkniętego zawierające ilości materiałów i koszt budowy na adres nusia1919@wp.pl

Witam, jestem zainteresowana w/w projektem. Czy mogłabym prosić o zestawienia materiałów do stanu surowego zamkniętego zawierające ilości materiałów i koszt budowy na adres nusia1919@wp.pl

Witam

Pozdrawiam

Guest Gość

Witam

Jestem zainteresowany projektem, mógłbym dostać na maila zestawienie materiałów oraz czy istnieje możliwość zamiany ścian poddasza z G-K na murowane wraz ze stropem żelbetowym nad poddaszem? Adres birosbogdan@op.pl

Witam Jestem zainteresowany projektem, mógłbym dostać na maila zestawienie materiałów oraz czy istnieje możliwość zamiany ścian poddasza z G-K na murowane wraz ze stropem żelbetowym nad poddaszem? Adres birosbogdan@op.pl

Witam

Materiały wraz z odpowiedzią prześlę w dniu dzisiejszym.

Pozdrawiam

Guest Kamil

Witam, jestem zainteresowany tym projektem. Czy mogłbym prosić o zestawienia materiałów do stanu surowego zamkniętego zawierające ilości materiałów i koszt budowy na adres emil: kamil.cieslik@gmail.com

Witam, jestem zainteresowany tym projektem. Czy mogłbym prosić o zestawienia materiałów do stanu surowego zamkniętego zawierające ilości materiałów i koszt budowy na adres emil: kamil.cieslik@gmail.com

Witam

Pozdrawiam

Guest Riddick

Witam, jestem zainteresowany tym projektem. Czy mogłbym prosić o zestawienia materiałów do stanu surowego zamkniętego zawierające ilości materiałów i koszt budowy na adres emil: riddick1987lsf@o2.pl

Witam, jestem zainteresowany tym projektem. Czy mogłbym prosić o zestawienia materiałów do stanu surowego zamkniętego zawierające ilości materiałów i koszt budowy na adres emil: riddick1987lsf@o2.pl

Witam

Pozdrawiam

Guest Mariusz

Witam, tak samo jak przedmówcy jestem zainteresowany tym projektem. Czy również mogę prosić o zestawienia materiałów do stanu surowego zamkniętego zawierające ilości materiałów i koszt budowy na adres e-mil: mariuszfil@o2.pl

ps. chciałbym uzyskać taką informację na ten domek z garażem dwustanowiskowym

pozdrawiam

Witam, tak samo jak przedmówcy jestem zainteresowany tym projektem. Czy również mogę prosić o zestawienia materiałów do stanu surowego zamkniętego zawierające ilości materiałów i koszt budowy na adres e-mil: mariuszfil@o2.pl ps. chciałbym uzyskać taką informację na ten domek z garażem dwustanowiskowym pozdrawiam

Witam

Odpowiedź prześlę w dniu dzisiejszym.

Pozdrawiam

Guest Tomasz

Witam, jestem zainteresowany tym projektem. Czy mogłbym prosić o zestawienia materiałów do stanu surowego zamkniętego zawierające ilości materiałów i koszt budowy na adres jogob@wp.pl

Witam, jestem zainteresowany tym projektem. Czy mogłbym prosić o zestawienia materiałów do stanu surowego zamkniętego zawierające ilości materiałów i koszt budowy na adres jogob@wp.pl

Witam

Pozdrawiam

Guest Jacek

Witam, jestm zainteresowany projektem Juliusz Maly. Bardzo proszę o przesyłanie zestawienia materiałów budowlanych do stanu surowego zamknietego oraz bardziej szczegółowy opis projektu na adres jack. 33@wp.pl. Z góry dziękuję

Witam, jestm zainteresowany projektem Juliusz Maly. Bardzo proszę o przesyłanie zestawienia materiałów budowlanych do stanu surowego zamknietego oraz bardziej szczegółowy opis projektu na adres jack. 33@wp.pl. Z góry dziękuję

Witam

Pozdrawiam