Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Juliusz Mały


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Proszę o wysłanie zestawienia materiałów do stanu surowego zamkniętego zawierające ilości materiałów i koszt budowy na adres krisdyl@interia.pl. z góry dziękuje i pozdrawiam

siema mam pytanie czy wyslali wam koszty bomi nie jak tak prosil bym o przeslanie mi rudolf10@poczta.onet.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 327
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Witam. Jestem zainteresowany w/w projektem, tylko interesuje mnie czy jest możliwość otrzymania wymiarów wewnętrznych rzutów budynku oraz powiększenia garażu do 1,5 stanowiska, likwidacji balkonu od strony tylnej wstawiając tylko okno, i oczywiście proszę o zestaw materiałów i kosztów. Informację proszę przesłać na kskupinski@op.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem zainteresowany w/w projektem, tylko interesuje mnie czy jest możliwość otrzymania wymiarów wewnętrznych rzutów budynku oraz powiększenia garażu do 1,5 stanowiska, likwidacji balkonu od strony tylnej wstawiając tylko okno, i oczywiście proszę o zestaw materiałów i kosztów. Informację proszę przesłać na kskupinski@op.pl

Witam

 

Materiały wraz z odpowiedzą prześlę w dniu dzisiejszym.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Honorata

Dzien dobry. Jestem zainteresowana w/w projektem, czy moglabym otrzymac wymiary wewnętrzne budynku oraz czy istnieje mozliwosc rozbudowy w/w projektu o piwnice ze schodami w pomieszczeniu gospodarczym, proszę o zestaw materiałów i kosztów. Informację proszę przesłać na email honoratawalilko@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry. Jestem zainteresowana w/w projektem, czy moglabym otrzymac wymiary wewnętrzne budynku oraz czy istnieje mozliwosc rozbudowy w/w projektu o piwnice ze schodami w pomieszczeniu gospodarczym, proszę o zestaw materiałów i kosztów. Informację proszę przesłać na email honoratawalilko@wp.pl

Witam

 

Materiały prześlę w dniu dzisiejszym.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Małgorzata

Witam, jestem zainteresowana w/w projektem. Czy mogłabym prosić o zestawienia materiałów do stanu surowego zamkniętego zawierające ilości materiałów i koszt budowy na adres nusia1919@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość

Witam

Jestem zainteresowany projektem, mógłbym dostać na maila zestawienie materiałów oraz czy istnieje możliwość zamiany ścian poddasza z G-K na murowane wraz ze stropem żelbetowym nad poddaszem? Adres birosbogdan@op.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Jestem zainteresowany projektem, mógłbym dostać na maila zestawienie materiałów oraz czy istnieje możliwość zamiany ścian poddasza z G-K na murowane wraz ze stropem żelbetowym nad poddaszem? Adres birosbogdan@op.pl

Witam

 

Materiały wraz z odpowiedzią prześlę w dniu dzisiejszym.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Kamil

Witam, jestem zainteresowany tym projektem. Czy mogłbym prosić o zestawienia materiałów do stanu surowego zamkniętego zawierające ilości materiałów i koszt budowy na adres emil: kamil.cieslik@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Riddick

Witam, jestem zainteresowany tym projektem. Czy mogłbym prosić o zestawienia materiałów do stanu surowego zamkniętego zawierające ilości materiałów i koszt budowy na adres emil: riddick1987lsf@o2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Mariusz

Witam, tak samo jak przedmówcy jestem zainteresowany tym projektem. Czy również mogę prosić o zestawienia materiałów do stanu surowego zamkniętego zawierające ilości materiałów i koszt budowy na adres e-mil: mariuszfil@o2.pl

ps. chciałbym uzyskać taką informację na ten domek z garażem dwustanowiskowym

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, tak samo jak przedmówcy jestem zainteresowany tym projektem. Czy również mogę prosić o zestawienia materiałów do stanu surowego zamkniętego zawierające ilości materiałów i koszt budowy na adres e-mil: mariuszfil@o2.pl ps. chciałbym uzyskać taką informację na ten domek z garażem dwustanowiskowym pozdrawiam

Witam

 

Odpowiedź prześlę w dniu dzisiejszym.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Witam, jestem zainteresowany tym projektem. Czy mogłbym prosić o zestawienia materiałów do stanu surowego zamkniętego zawierające ilości materiałów i koszt budowy na adres jogob@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestm zainteresowany projektem Juliusz Maly. Bardzo proszę o przesyłanie zestawienia materiałów budowlanych do stanu surowego zamknietego oraz bardziej szczegółowy opis projektu na adres jack. 33@wp.pl. Z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...