Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Juliusz Mały


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 327
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość Gość

Witam, jestem zainteresowana projektem Juliusz mały, mam jednak pytanie: Czy jest możliwość pomniejszenia tego projektu tak by powierzchnię użytkową zmniejszyć do 100m2 na przykład poprzez przesunięcie tylnej ściany bardziej do środka? Bardzo proszę o odpowiedź na beata.wieszala@gmail.com. Z góry serdecznie dziękuję i pozdrawiam.
Witam odpowiedź prześlemy w poniedziałek.   Pozdrawiam

Witam, dalej czekam na Waszą odpowiedź, proszę przy okazji przesłać kosztorys. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Agata R

Witam, jestem zainteresowana projektem Juliusz mały, mam jednak pytanie: Czy jest możliwość pomniejszenia tego projektu tak by powierzchnię użytkową zmniejszyć do 100m2 na przykład poprzez przesunięcie tylnej ściany bardziej do środka? Bardzo proszę o odpowiedź na beata.wieszala@gmail.com. Z góry serdecznie dziękuję i pozdrawiam.
Witam odpowiedź prześlemy w poniedziałek.   Pozdrawiam
Witam, dalej czekam na Waszą odpowiedź, proszę przy okazji przesłać kosztorys. Pozdrawiam

Witam tez jestem zainteresowana tym projektem ale w wersji do 100m2? czy jest to mozliwe? prosze o odpowiedz na gatu84@o2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy istnieje wersja tego projektu lub projektu tulisz mająca 100m. Pozdrawiam i proszę o odpowiedź na MichalinaN@INTERIA.EU

Witam

Konkretnie wersji tych projektów z powierzchnią użytkową do 100m2 nie posiadamy. Jednak zachęcam do skorzystania z naszej szczegółowej wyszukiwarki https://www.dobredomy.pl/wyszukiwarka-zaawansowana/ , gdzie można zaznaczyć opcje interesującego Państwa domu (wielkość, kształt dachu, ilość kondygnacji, garaży, itp) - może znajdą Państwo jakiś inny równie interesujący Państwa projekt.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam interesuje mnie projekt(Tulisz z garażem jednostanowiskowym oraz Juliusz Mały) czy istnieje możliwość modyfikacji (zmniejszenia)powierzchni do 110m2?

Witam

W Juliuszu Małym można przesunąć ścianę frontową lub ogrodową zmniejszając nieco powierzchnię, najlepiej modyfikować wielkość w kierunku nie zmieniającym rozpiętości dachu, żeby nie generować dużych zmian konstrukcyjnych.

W  Tuliuszu ta różnica jest już większa, można spróbować obniżyć ściankę kolankową, która w tym momencie wynosi 75cm  oraz zmniejszyć obrys budynku np. zmniejszając powierzchnię salonu i pokoju od strony ogrodu.

Zmiany w projekcie może wprowadzić architekt adaptujący projekt gotowy lub architekci w naszej pracowni (są to zmiany dodatkowo płatne).

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mariola

Witam, poproszę  o wysłanie kosztów budowy całkowitej  dla projektu Juliusz Mały z zestawieniem wszystkich materiałów na adres: brsk.mariola@gmail.com. Czy w tym domu może być ogrzewanie na eko groszek?
                                                                                       Pozdrawiam - Mariola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, poproszę  o wysłanie kosztów budowy całkowitej  dla projektu Juliusz Mały z zestawieniem wszystkich materiałów na adres: brsk.mariola@gmail.com. Czy w tym domu może być ogrzewanie na eko groszek?

                                                                                       Pozdrawiam - Mariola

Witam

 

Materiały prześlę w dniu dzisiejszym.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość tomasz

witam. Proszę o wysłanie zestawienia materiałów do stanu surowego zamkniętego zawierające ilości materiałów i koszt budowy na adres tomek.s.84@wp.pl. z góry dziękuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Proszę o wysłanie zestawienia materiałów do stanu surowego zamkniętego zawierające ilości materiałów i koszt budowy na adres krisdyl@interia.pl. z góry dziękuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...