Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Juliusz Mały


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 327
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 4 weeks later...
Gość krzysztof
Dzień dobry, Poproszę o kosztorys szczegółowy ( rysunki pomieszczeń oraz wymiary i zestawienie materiałów. Czy w finalnym rysunku jest możliwość podpiwniczenia budynku? Mój adres mailowy : a-s-s-i-s@wp.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.12.2018 o 08:25, Gość krzysztof napisał:

Dzień dobry, Poproszę o kosztorys szczegółowy ( rysunki pomieszczeń oraz wymiary i zestawienie materiałów. Czy w finalnym rysunku jest możliwość podpiwniczenia budynku? Mój adres mailowy : a-s-s-i-s@wp.pl

Dzień dobry, materiały zostały wysłane na podany adres. 

Kosztorysy do naszych projektów są dodatkowo odpłatne. Można zakupić kosztorys do stanu surowego zamkniętego http://www.dobredomy.pl/sklep/zamow-kosztorys-stanu-surowego/ (w cenie: 74zł + koszty wysyłki), do stanu wykończonego http://www.dobredomy.pl/sklep/zamow-kosztorys-stanu-wykonczonego/ (w cenie: 305zł + koszty wysyłki).

W załączniku przesyłam zestawienie materiałów do stanu surowego zamkniętego. Mam nadzieję, że nadesłane materiały przybliżą koszt realizacji projektu.

Można podpiwniczyć każdy dom, jeśli pozwalają na to warunki gruntowo-wodne na działce oraz zapisy Planu Miejscowego (ewentualnie decyzji o warunkach zabudowy). W przypadku projektów katalogowych doprojektowanie piwnicy jest najczęściej wykonywane przez lokalnego architekta w ramach adaptacji projektu do warunków miejscowych (od naszej pracowni otrzyma Pan wówczas bezpłatnie zgodę na zmiany). Piwnicę mogą również zaprojektować architekci w naszej pracowni, ale jest to usługa dodatkowo płatna.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
Gość Marta

Dzień dobry, Poproszę o kosztorys szczegółowy ( rysunki pomieszczeń oraz wymiary i zestawienie materiałów)

Mój adres mailowy : uczulonynaczystosc@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
  • 3 months later...
10 godzin temu, Gość Michał napisał:

Dzień dobry. Czy istnieje możliwość obniżenia budynku do 7,5 m zachowując dach stromy (powyżej 35 stopni) wg wymagań Planu Zagospodarowania Przestrzennego.

Dzień dobry,

Zmiany, o których Pan pisze są możliwe do zaprojektowania. Tego typu zmiany bardzo zmienią budynek wizualnie. Zmiany w projekcie można zlecić architektowi na etapie adaptacji. Od naszej pracowni otrzyma Pan wówczas bezpłatnie zgodę na zmiany. Zmiany w projekcie mogą również wprowadzić architekci w naszej pracowni, ale usługa taka jest dodatkowo płatna, wyceniana za każdym razem indywidualnie.

Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 months later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...