Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Juliusz Mały


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam proszę o wysłanie na s.lewy@wp.pl zestawienia kosztorysu oraz rzutu z wymiarami pomieszczeń, o ile to możliwe (wysokość ścianki kolankowej).Jestem zainteresowany ofertą tego projektu, chciałbym jednak go przejrzeć w celu na niesienia ewentualnych zmian. Czy mozna zainstalować kolektory słoneczne. Z poważaniem Slawek

Witam, jest oczywiście możliwość instalacji kolektorów słonecznych. Odpowiedni projekt należy wykonać na etapie adaptacji projektu.

Wysokość ścianki kolankowej w projekcie wynosi ok 70cm. W dniu dzisiejszym prześlemy materiały na podany adres. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • Odpowiedzi 327
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 1 month later...

Witam. Poproszę o przesłanie dodatkowych materiałów na adres biegajczyk@tlen.pl. Będę chciał zwiększyć wysokosc ścianki kolankowej i zlikwidować jeden balon. Czy takie zmiany są możliwe, jeżeli tak to czy bezpłatne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Poproszę o przesłanie dodatkowych materiałów na adres biegajczyk@tlen.pl. Będę chciał zwiększyć wysokosc ścianki kolankowej i zlikwidować jeden balon. Czy takie zmiany są możliwe, jeżeli tak to czy bezpłatne?

Witam
Materiały wraz z odpowiedzią  prześlemy w poniedziałek.
 
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

jestem na etapie wyboru projektu domu , podoba mi się projekt Juliusz Mały, układ pomieszczeń ok, wymiary ok, parametry domu do warunków zabudowy które posiadam są ok, tylko jak będzie pasował do mapy do celów projektowych , bo w warunkach zabudowy określona jest wysokość od poziomu 0 / parteru/ do okapu wynosi 2,94 m , zależy czy urząd będzie uwzględniał wysokość terenu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem na etapie wyboru projektu domu , podoba mi się projekt Juliusz Mały, układ pomieszczeń ok, wymiary ok, parametry domu do warunków zabudowy które posiadam są ok, tylko jak będzie pasował do mapy do celów projektowych , bo w warunkach zabudowy określona jest wysokość od poziomu 0 / parteru/ do okapu wynosi 2,94 m , zależy czy urząd będzie uwzględniał wysokość terenu.

Witam

Cieszymy się, że projekt spełnia Pańskie oczekiwania.

Wysokość budynku od poziomu terenu do okapu wynosi 344cm, a od poziomu zero 299cm. Trzeba te parametry skonsultować z urzędem wydającym warunki zabudowy dla Pańskiej działki.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Proszę o przesłanie dodatkowych materiałów dotyczących domu-kosztorysu,zestawienie materiałów oraz szczegółowych wymiarów pomieszczeń (długość, szerokość) na anika.ha@gmail.com Dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość Justyna

Witam, Proszę o przesłanie dodatkowych materiałów dotyczących domu-kosztorysu,zestawienie materiałów oraz szczegółowych wymiarów pomieszczeń (długość, szerokość) i czy garaz ze strychem wlicza sie w te 112m na adres justynka5224@onet.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Proszę o przesłanie dodatkowych materiałów dotyczących domu-kosztorysu,zestawienie materiałów oraz szczegółowych wymiarów pomieszczeń (długość, szerokość) i czy garaz ze strychem wlicza sie w te 112m na adres justynka5224@onet.pl

Witam
Materiały prześlemy w poniedziałek.
Do powierzchni użytkowej 112,8m2 nie jest wliczony garaż, pomieszczenie gospodarcze i strych.
 
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months later...
  • 2 weeks later...
Gość Michał

Witam, chciałem zapytać czy ktoś z Państwa wybudował dom "Juliusz Mały". Czy mają Państwo jakieś uwagi, wskazania co do projektu? Chciałem zapytać również jak wygląda strych? Czy jest to zwykły pokój, jeśli tak to czemu jest zaznaczony jako strych a nie pokój? ;) oraz czy można bez generacji większych kosztów zamienić na dole spiżarkę z łazienką tak aby możliwe było wejście z garażu przez wiatrołap?
Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Michał

Witam, Proszę o przesłanie dodatkowych materiałów dotyczących domu: kosztorysu,zestawienie materiałów oraz szczegółowych wymiarów pomieszczeń (długość, szerokość) na adres mrogalskim4@gmail.com

Dziękuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość Wojtek

Witam

 

Jestem na etapie wyboru projektu. Bardzo spodobał mi się projekt Juliusz Mały. Zastanawiam się tylko czy jest możliwość poszerzenia części garażowej tak by brama garażowa była ok 05 do 1 metra szersza?

Proszę o przesłanie dodatkowych materiałów dotyczących domu-kosztorysu,zestawienie materiałów oraz szczegółowych wymiarów pomieszczeń (długość, szerokość).

Mój adres email - slusarczykwojciech@gmail.com

 

Z góry dziękuję za informacje zwrotną i materiały.

Pozdrawiam

Wojtek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Jestem na etapie wyboru projektu. Bardzo spodobał mi się projekt Juliusz Mały. Zastanawiam się tylko czy jest możliwość poszerzenia części garażowej tak by brama garażowa była ok 05 do 1 metra szersza?

Proszę o przesłanie dodatkowych materiałów dotyczących domu-kosztorysu,zestawienie materiałów oraz szczegółowych wymiarów pomieszczeń (długość, szerokość).

Mój adres email - slusarczykwojciech@gmail.com

 

Z góry dziękuję za informacje zwrotną i materiały.

Pozdrawiam

Wojtek

Witam

 

Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym.

 

Na etapie adaptacji projektu, we współpracy ze swoim architektem można poszerzyć garaż - nasza Pracownia wystawi bezpłatnie zgodę na taką zmianę.

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...