Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Juliusz Mały


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 327
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość Przemek

Witam, jestem zainteresowany tym projektem, proszę o wysłanie na adres e mail przemtrans@o2.pl wymiary domu wraz ze szczegółowymi rysunkami i kosztorys. z góry dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzegorz

Witam.Jestem zainteresowany budową tego domku. Poproszę o zestawienie kosztorysowe na adres grzegorz124@tlen.pl

Podoba mi się ten projekt tylko obawiam się dużych kosztów budowy.Proszę o info.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Jestem zainteresowany budową tego domku. Poproszę o zestawienie kosztorysowe na adres grzegorz124@tlen.pl

Podoba mi się ten projekt tylko obawiam się dużych kosztów budowy.Proszę o info.Pozdrawiam

Witam

 

Materiały (szczegółowe rysunki oraz zestawienia kosztorysowe) prześlemy w dniu dzisiejszym.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Gość Mateusz Lipiński

Witam. Jestem zainteresowany budową tego domku proszę o przesłanie zestawienia kosztów oraz innych materiałów na temat powyższego projektu. na adres mailowy: mateusz.lipinski99@wp.pl Dziękuje i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, jesteśmy zainteresowani projektem. Proszę o przesłanie szczegółowych rysunków, zestawienia materiałów oraz udostępnianych bezpłatnie kosztorysów do tego projektu na adres: marek.drzycimski@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Michał

Witam proszę o wysłanie na domel.1@wp.pl ,kosztorysu oraz rzutu z wymiarami pomieszczeń, o ile to możliwe.Jaka jest wysokość ścianki kolankowej.?

Jestem zainteresowany ofertą tego projektu, chciałbym jednak go przejrzeć w celu na niesienia ewentualnych zmian.

Z poważaniem Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam proszę o wysłanie na domel.1@wp.pl ,kosztorysu oraz rzutu z wymiarami pomieszczeń, o ile to możliwe.Jaka jest wysokość ścianki kolankowej.?

Jestem zainteresowany ofertą tego projektu, chciałbym jednak go przejrzeć w celu na niesienia ewentualnych zmian.

Z poważaniem Michał

 

Witam

Materiały wraz z odpowiedzią prześlemy w czwartek.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
Gość Urszula

Witam serdecznie.

Proszę o wysłanie na adres wasilewska.u@onet.pl udostępnianych bezpłatnie: zestawień materiałów, dostępnych kosztorysów oraz rysunków z wymiarami pomieszczeń. Jeśli otrzymamy WZ jesteśmy zdecydowani na ten projekt.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Proszę o wysłanie na adres wasilewska.u@onet.pl udostępnianych bezpłatnie: zestawień materiałów, dostępnych kosztorysów oraz rysunków z wymiarami pomieszczeń. Jeśli otrzymamy WZ jesteśmy zdecydowani na ten projekt. Pozdrawiam

Witam. Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość Sławek

Witam proszę o wysłanie na s.lewy@wp.pl zestawienia kosztorysu oraz rzutu z wymiarami pomieszczeń, o ile to możliwe (wysokość ścianki kolankowej).Jestem zainteresowany ofertą tego projektu, chciałbym jednak go przejrzeć w celu na niesienia ewentualnych zmian. Czy mozna zainstalować kolektory słoneczne. Z poważaniem Slawek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...