Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Juliusz Mały


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 327
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

Gość Justyna

Witam, proszę o przesłanie na adres justyna721@poczta.onet.pl szczegółowe rzuty i przekroje wraz z wymiarami poszczególnych ścian, obrysu oraz kosztorysu i zestawienia materiałów. Czy istnieje możliwość powiększenia garażu tak aby były 2 stanowiska oraz czy można zamontować kocioł na paliwo stałe? Proszę również o przesłanie w/w informacji na temat projektu Juliusz Nowy II.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Poproszę o zestawienie kosztorysowe na adres kaluskimariusz@wp.pl

Pozdrawiam

Dzień dobry, możemy wysłać ogólne zestawienie materiałów na podany adres. Koszty budowy podane są na stronie www, a pełne kosztorysy są dodatkowo odpłatne. W naszej ofercie sprzedażowej mamy kosztorys na stan surowy zamknięty oraz wykończony. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam bardzo proszę o przesłanie zestawienia materiałów wraz z kosztorysem na adres arkus5@interia.pl

Dzień dobry, możemy wysłać zwymiarowane rysunki i ogólne zestawienie materiałów na podany adres. Koszty budowy podane są na stronie www, a pełne kosztorysy są dodatkowo odpłatne. W naszej ofercie sprzedażowej mamy kosztorys na stan surowy zamknięty oraz wykończony. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! zamierzamy kupić właśnie ten projekt. bardzo proszę o przesłanie kosztorysu i wymiaru pomieszczeń na adres bernadetakuleta@wp.pl. Z góry dziekuje.

Dzień dobry! Wyślemy na podany adres zwymiarowane rysunki i ogólne zestawienie materiałów. Koszty budowy podane są na stronie www, a pełne kosztorysy są dodatkowo odpłatne. W naszej ofercie sprzedażowej mamy kosztorys na stan surowy zamknięty oraz wykończony. Do 15 stycznia mamy ZIMOWĄ PROMOCJĘ. Proponuję się z nią zapoznać na stronie www lub telefonicznie. Pozdrawiam!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość thomyk

Witam

 

A czy można by było przesłać jeszcze rzut fundamentów z wymiarami bo musze wpasować jakoś w działkę domek a nie wiem czy mi miejsca wystarczy 

Szerokość przedniej elewacji też by się przydała bo z tych wymiarów to nie dokońca jasne jest.

 

Pozdrawiam

thomyk@interia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, proszę o przesłanie na adres justyna721@poczta.onet.pl szczegółowe rzuty i przekroje wraz z wymiarami poszczególnych ścian, obrysu oraz kosztorysu i zestawienia materiałów. Czy istnieje możliwość powiększenia garażu tak aby były 2 stanowiska oraz czy można zamontować kocioł na paliwo stałe? Proszę również o przesłanie w/w informacji na temat projektu Juliusz Nowy II.

Dzień dobry! Materiały pokazowe zostaną do Pani wysłane na podany adres. W naszej ofercie kosztorysy są dodatkowo odpłatne. Może Pani kupić kosztorys na stan surowy zamknięty lub wykończony. Na etapie adaptacji projektu można wprowadzać do niego zmiany. Również poszerzenie garażu. Pomieszczenie gospodarcze, które powstanie po wprowadzonej zmianie będzie spełniać warunki dotyczące ogrzewania na paliwo stałe. Natomiast należy przewidzieć również miejsce na magazynowanie opału na cały okres grzewczy. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam A czy można by było przesłać jeszcze rzut fundamentów z wymiarami bo musze wpasować jakoś w działkę domek a nie wiem czy mi miejsca wystarczy  Szerokość przedniej elewacji też by się przydała bo z tych wymiarów to nie dokońca jasne jest. Pozdrawiam thomyk@interia.pl

Dzień dobry! Nie udostępniamy rysunków konstrukcji i instalacji. Mogę Panu wysłać na podany adres zwymiarowane rzuty architektoniczne. Na ich podstawie można sprawdzić usytowanie budynku na działce. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy w tym projekcie można zmienić ogrzewanie na paliwo stałe bez zmiany wielkości kotłowni i proszę o przesłanie na adres markus02.1980@wp.pl szczegółowe rzuty i przekroje wraz z wymiarami poszczególnych ścian, obrysu oraz kosztorysu i zestawienia materiałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy w tym projekcie można zmienić ogrzewanie na paliwo stałe bez zmiany wielkości kotłowni i proszę o przesłanie na adres markus02.1980@wp.pl szczegółowe rzuty i przekroje wraz z wymiarami poszczególnych ścian, obrysu oraz kosztorysu i zestawienia materiałów.

Witam

 

Materiały prześlę w dniu dzisiejszym.

 

 

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Witam...Jestem zainteresowana projektem Juliusz mały ale w wersji bliźniak.Czy mogłabym zobaczyć taki projekt bliźniaka i prosić o zestawienie kosztorysowe na adres bkurnikowska@gmail.com... Z góry dziękuję i pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam...Jestem zainteresowana projektem Juliusz mały ale w wersji bliźniak.Czy mogłabym zobaczyć taki projekt bliźniaka i prosić o zestawienie kosztorysowe na adres bkurnikowska@gmail.com... Z góry dziękuję i pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam...Jestem zainteresowana projektem Juliusz mały ale w wersji bliźniak.Czy mogłabym zobaczyć taki projekt bliźniaka i prosić o zestawienie kosztorysowe na adres bkurnikowska@gmail.com... Z góry dziękuję i pozdrawiam...

Witam

Nie mamy gotowego projektu Juliusz Mały w wersji zbliźniaczonej. Aby wykonać taką jego realizację należy zakupić dwa egzemplarze projektu (jeden w wersji podstawowej, drugi odbicia lustrzanego) i je ze sobą zestawić na etapie adaptacji.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gość

Witam, jestem zainteresowana projektem Juliusz mały, mam jednak pytanie: Czy jest możliwość pomniejszenia tego projektu tak by powierzchnię użytkową zmniejszyć do 100m2 na przykład poprzez przesunięcie tylnej ściany bardziej do środka?

Bardzo proszę o odpowiedź na beata.wieszala@gmail.com.

Z góry serdecznie dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość a.db

Witam poproszę również o zestawienie kosztorysowe na adres ebiecek@gmail.com
 
Witam poproszę również o zestawienie kosztorysowe na adres ebiecek@gmail.com
Witam Materiały prześlę w dniu dzisiejszym.   Pozdrawiam

Poproszę również o zestawienie kosztorysowe na adres: a.db@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jestem zainteresowana projektem Juliusz mały, mam jednak pytanie: Czy jest możliwość pomniejszenia tego projektu tak by powierzchnię użytkową zmniejszyć do 100m2 na przykład poprzez przesunięcie tylnej ściany bardziej do środka? Bardzo proszę o odpowiedź na beata.wieszala@gmail.com. Z góry serdecznie dziękuję i pozdrawiam.

Witam
odpowiedź prześlemy w poniedziałek.
 
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...