Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Ariadna II


redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM.

MY WYBUDOWALISMY ARIADNĘ W ORZYSZU NA MAZURACH.MIESZKAMY OD LISTOPADA 2011

 

Zapraszamyu do wzięcia udziału w organizowanych przez nas konkursach, w których można wygrać m.in.:

- zwrot kosztu zakupu projektu. Wystarczy przesłać zdjęcia domu, jego wnętrz, wraz z wypełnionym formularzem - szczegóły pod adresem https://www.dobredomy.pl/konkurs-fotograficzny-dobre-domy

- komplet drewnianych mebli ogrodowych. Wystarczy przysłać zdjęcia domu na tle ogrodu wraz z wypełnionym formularzem - szczegóły pod adresem https://www.dobredomy.pl/aktualnosci/konkurs-fotograficzny-dobre-domy-w-ogrodzie

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"WITAM.

MY WYBUDOWALISMY ARIADNĘ W ORZYSZU NA MAZURACH.MIESZKAMY OD LISTOPADA 2011"

 

Bea i jak mieszka się w nowym domku? Jeszcze nigdzie nie widzieliśmy umeblowanej Ariadny, dlatego nasza wielka prośba, czy istnieje możliwość zobaczenia Państwa Ariadny z mebelkami, chociażby na zdjęciach? To by nam bardzo pomogło :) A oto nasz e-mail: polaris86@o2.pl Z góry bardzo dziękujemy i pozdrawiamy w tak deszczowy i chłodny dzień :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość Karolina

Witam

my również z mężem zastanawiamy się nad tym projektem ale mam wrażenie że kuchnia jest mała?? chcemy również zrobić cześciowo podpiwniczenie. mam do państwa prośbę o przesłanie kilka zdjęć z wewnątrz, zależy mi na kuchni przede wszystkim. i na holu , bo nie wiem czy wejdzie mi tam szafa wnękowa

Będę bardzo wdzięczna mój mail debniaczek@buziaczek.pl

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

mam do Państwa ogromną prośbę ponieważ jestem zainteresowana projektem Adriadna II ale wydaje mi się ze kuchnia jest troszkę mała , w wiatrołapie chciałam zrobić szafę do zabudowy na kurtki i buty ale chyba za mały jest.

bardzo bym była wdzięczna o przesłanie kilku zdjęć z wewnątrz zkuchni z holu

będę bardzo wdzięczna

oto mój mail debniaczek@buziaczek.pl

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 1 month later...
Gość marzena

Witam;

Jesteśmy z mężem zainteresowani kupnem projektu ARIADNA II, lecz wcześniej chcielibyśmy zobaczyć zdjęcia wnętrza domu. Jeżeli jest taka możliwość prosiłabym o rysunki szczegółowe projektu Ariadna II na adres marzena1508@wp.pl Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość marzena

Witam. Jesteśmy z mężem zainteresowani kupnem tego projektu, aktualnie mieszkamy w Piasecznie. Chcielibyśmy zobaczyć zdjęcia wnętrza domu lub zobaczyć w realu. Prosimy o kontakt e-mail w celu przesłania zdjęć marzena.k1508@wp.pl Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość Nitka

Witam!My rownież kupiliśmy projekt Ariadna II i zaczynamy budowę jak sie trochę ociepli!czy może ktoś buduje ten dom w okolicach Wrocławia?prosze o odp anitasiemek@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...
Gość Ewelina

Witam, Ja już zakupiłam projekt Ariadna II jesteśmy na etapie wylewania fundamentów. Czy jest ktoś na forum z Kołobrzegu kto wybudował ten dom? Byłabym wdzięczna za jakiekolwiek zdjęcia z budowy a również zdjęcia wnętrza w tym projekcie podesłanego na maila zakrzewska_ewelina@o2.pl. Wprowadziliśmy też kilka zmian na dole powiększymy łazienkę kosztem gabinetu i szafy. Dodatkowo chcemy wejście do gabinetu zrobić w wiatrołapie. Pozdrawiamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ewelina

Witam my również budujemy ten dom. Mamy zamiar wprowadzić zmiany tj. powiększyć łazienkę kosztem szafy i gabinetu. Zależy nam, żeby na dole zmieścił się prysznic. Jeżeli ma ktoś prysznic na dole prosiłabym o maila zakrzewska_ewelina@o2.pl Dodatkowo chcemy wejście do domu oraz wyjście na taras zrobić z drewna :)/>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mężem zdecydowaliśmy się na zakup projektu ariadna II. Przed zakupem chcielibyśmy jeszcze zobaczyć taki dom fizycznie. W związku tym chciałabym zapytać na jakim etapie budowy są Państwo, czy wprowadzaliście Państwo zmiany do projektu i czy możemy skorzystać z uprzejmości Państwa i zobaczyć Państwa dom. Jesteśmy z Poznania. Kontakt sylwia.przygoda@op.pl Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 5 months later...
  • 4 months later...

Witam,

Jestesmy zaintersowani projektem domu Ariadna II. Czy ktos z okolic Czestochowy wybudowal domek i moglby zgodzic sie na obejrzenie go. Podaje mojego e-maila: anioleczekk1986@wp.pl

dodatkowo Proszę o informacje, czy zmienial ktos wysokosc scianki kolankowej na poddaszu, bo 66cm wydaje mi sie byc za nisko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do administratora, architekta, pomyslodawcy projektu:

Prosze o informacje odnosnie mozliwosci wprowadzenia nastepujacych zmian i ostatecznej ceny za projekt przez Panstwa przygotowany po zasugerowanych przeze mnie zmianach :)

Chcielibysmy wprowadzic następujące zmiany:

1. przeniesc kominek po przekątnej pokoju w róg przy schodach, jednoczesnie zostawiajac kominek zewnetrzny na tarasie

2. Powiekszyc wyjsce na taras zestrony jadalni, jednoczescie rezygnujac z wyjscia z salonu na koszt wstawienia okna

3. Powiekszyc lazienke na parterze rezygnujac tym samym z szafy i czesci pomieszxzenia gospodarczego, tak aby mozliwym bylo wstawienie w lazience prysznica

4. Z pozostalej czesci pomieszczenia gospodarczego zrobienia pralni z suszarnia

5. Poszerzenie garazu o 2m, i zrobienie jednoczesnie kotlowni na kociol na paliwo stale, przy jednoczesnym powiekszeniu czesci strychu

6.przesuniecie sciany w gabinecie na parterze o 30 cm, tak aby w holu mogla zmiescic sie szafa wnekowa

7. Zwiekszenie wysokosci scianki kolankowej na poddaszu z aktualnych 66 do 105 cm (prosze o ewentualne doradztwo, jak bardzo zmieni sie bryla, moze panstwo juz zmienialisci wysokosc scianki kolankowej, jesli tak to o ile i moze posiadacie panstwo zdjecia jak by wygladal projekt po podniesieniu scianki kolankowej, czy rzeczywiscie straci na swojej estetyce bryly???) Moj e-mail to anioleczekk1986@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do administratora, architekta, pomyslodawcy projektu:

Prosze o informacje odnosnie mozliwosci wprowadzenia nastepujacych zmian i ostatecznej ceny za projekt przez Panstwa przygotowany po zasugerowanych przeze mnie zmianach :)

Chcielibysmy wprowadzic następujące zmiany:

1. przeniesc kominek po przekątnej pokoju w róg przy schodach, jednoczesnie zostawiajac kominek zewnetrzny na tarasie

2. Powiekszyc wyjsce na taras zestrony jadalni, jednoczescie rezygnujac z wyjscia z salonu na koszt wstawienia okna

3. Powiekszyc lazienke na parterze rezygnujac tym samym z szafy i czesci pomieszxzenia gospodarczego, tak aby mozliwym bylo wstawienie w lazience prysznica

4. Z pozostalej czesci pomieszczenia gospodarczego zrobienia pralni z suszarnia

5. Poszerzenie garazu o 2m, i zrobienie jednoczesnie kotlowni na kociol na paliwo stale, przy jednoczesnym powiekszeniu czesci strychu

6.przesuniecie sciany w gabinecie na parterze o 30 cm, tak aby w holu mogla zmiescic sie szafa wnekowa

7. Zwiekszenie wysokosci scianki kolankowej na poddaszu z aktualnych 66 do 105 cm (prosze o ewentualne doradztwo, jak bardzo zmieni sie bryla, moze panstwo juz zmienialisci wysokosc scianki kolankowej, jesli tak to o ile i moze posiadacie panstwo zdjecia jak by wygladal projekt po podniesieniu scianki kolankowej, czy rzeczywiscie straci na swojej estetyce bryly???) Moj e-mail to anioleczekk1986@wp.pl

Witam

Odpowiedź na Pani pytania prześlemy pod wskazany adres mailowy.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Witam, chciałabym się dowiedzieć czy istnieje możliwość powiekszenia domu do 160m ?

Dzień dobry,

Jeżeli chodzi o powiększenie przez „skalowanie” (równomierne powiększenie wszystkich pomieszczeń) to wymaga to stworzenia zupełnie nowego projektu. Rozwiązanie takie wiąże się z kosztami opracowania indywidualnej dokumentacji projektowej.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałabym się dowiedzieć czy istnieje możliwość powiekszenia domu do 160m ?
Dzień dobry, Jeżeli chodzi o powiększenie przez „skalowanie” (równomierne powiększenie wszystkich pomieszczeń) to wymaga to stworzenia zupełnie nowego projektu. Rozwiązanie takie wiąże się z kosztami opracowania indywidualnej dokumentacji projektowej.   Pozdrawiam

Jaki to jest koszt?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Karolina

Witam, właśnie zakupiłam projekt Ariadna II i mam prośbę o zdjęcia. Mianowicie jeśli ktoś już wybudował domek z tego projektu lub z projektu Ariadna I, III bardzo prosiłabym o zdjęcia na maila karolina890901@wp.pl. Z góry dziękuję i pozdrawiam wszystkich budujących.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki to jest koszt?

Witam

Jeżeli mówimy o stworzeniu większej we wszystkich kierunkach poziomych wersji projektu to jest to koszt powyżej 12000zł netto. Jeżeli może Pani wskazać, którą ścianę albo pomieszczenie chciałaby wydłużyć lub poszerzyć kwota może być obliczona inaczej.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 months later...

witam, chciałem się dowiedzieć czy jest możliwość przesłużenia garażu na ok 1-1,5 m w którym to pomieszczenie znajdowało by się pomieszczenie gospodarcze a na parterze WC powiększyć o pomieszczenie gospodarcze i zrobić większą łazienkę. Jeżeli jest taka możliwość to jakie dodatkowe as koszty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, chciałem się dowiedzieć czy jest możliwość przesłużenia garażu na ok 1-1,5 m w którym to pomieszczenie znajdowało by się pomieszczenie gospodarcze a na parterze WC powiększyć o pomieszczenie gospodarcze i zrobić większą łazienkę. Jeżeli jest taka możliwość to jakie dodatkowe as koszty?

Witam

Zmiany, o których Pan pisze są możliwe do zaprojektowania.

Zmiany w projekcie może wprowadzić architekt adaptujący projekt gotowy lub architekci w naszej pracowni (są to zmiany dodatkowo płatne).

W sprawie wyceny proszę o wysłanie zapytania drogą mailową na adres info@dobredomy.pl.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...