Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Ariadna II


redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

My startujemy z budową za dwa tygodnie. Nasz projekt ma piwnicę pod całym budynkiem, zostały zmienione stropy. zachęcam do umieszczania zdjęć.

 

 

quote name='Aneta' date='15 październik 2010 - 05:25 ' timestamp='1287120318' post='1107']

Witam,

Zachęcam do umieszczania zdjęć z budowy domu Ariadna II na naszym forum internetowym oraz do nadesłania ich do naszej pracowni w celu wzięcia udziału w konkursie fotograficznym. Szczegóły na stronie https://www.dobredomy.pl/konkurs-fotograficzny

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Proszę o podanie ile kosztowało doprojektowanie piwnicy, bo też chcemy doprojektować piwnicę a nie mam pojęcia ile to kosztuje.

 

 

Witam,

 

 

Zmiany w projekcie: piwnica, stropy kosztowały nas 4000 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mogą mi Państwo napisać jaki jest koszt budowy tego projektu w realu.

 

 

Czy ktoś już jest na etapie wyboru klinkieru na elewację? Chciałabym, żeby dom był taki sam, jak na projekcie ale nigdzie nie mogę znależć szaro-brązowego klinkieru. Wie ktoś może gdzie takiego szukać?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Witam

Jestem na etapie budowy domu Ariadna I dokładnie to w następnym tygodniu będzie lany strop, do końca września ma być gotowy do dachu.Zostawiłem kominek i grill na tarasie oraz przeniosłem kotłownie do garażu. No i jeszcze kilka mniejszych zmian.

 

kontakt

mcezario@wp.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem na etapie budowy domu Ariadna I dokładnie to w następnym tygodniu będzie lany strop, do końca września ma być gotowy do dachu.Zostawiłem kominek i grill na tarasie oraz przeniosłem kotłownie do garażu. No i jeszcze kilka mniejszych zmian.

 

kontakt

mcezario@wp.pl

 

Witam,

Zapraszamy do wzięcia udziału w naszym konkursie fotograficznym.

Termin dostarczenia zdjęć upływa w dniu 30 września 2011!!

Główna nagroda - ZWROT KOSZTÓW ZAKUPU PROJEKTU!

Szczegóły:https://www.dobredomy.pl/konkurs-fotograficzny

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Witam. Jesteśmy z żoną zainteresowani kupnem tego projektu, aktualnie mieszkamy w Częstochowie. Chcielibyśmy zobaczyć zdjęcia wnętrza domu lub zobaczyć w realu. Prosimy o kontakt e-mail w celu przesłania zdjęć Pozdrawiam :)

marek_wal@interia.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam. Jesteśmy z żoną zainteresowani kupnem tego projektu, aktualnie mieszkamy w Częstochowie. Chcielibyśmy zobaczyć zdjęcia wnętrza domu lub zobaczyć w realu. Prosimy o kontakt e-mail w celu przesłania zdjęć Pozdrawiam :)

marek_wal@interia.pl

 

Witam,

Proszę o kontakt mailowy na adres: a.jaszczynska@dobredomy.pl . Prześlę Panu rysunki szczegółowe projektu Ariadna II.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Gość mozart001

Witam,

Buduję Ariadne 2 - odbicie lustrzane w woj. łódzkim. Zakończyliśmy stan surowy otwarty, jesteśmy na etapie dachu. Zakończenie listopad 2011.

 

Witam planuje budowę Ariadny II wiosną 2012. Mam pytanie gdzie budujecie w łódzkim dom i czy była by możliwość obejrzenia waszego domu Kontakt mozart001@o2.pl

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Witam,

Buduję Ariadne 2 - odbicie lustrzane w woj. łódzkim. Zakończyliśmy stan surowy otwarty, jesteśmy na etapie dachu. Zakończenie listopad 2011.

 

Witam,w tym roku rozpoczynamy budowe Ariadny2.Jezeli jest mozliwosc,chetnie obejzelibysmy domek na zywo.Moj e-mail anna.struminska@op.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość Nowy24

Witam chciałbym sie dowiedziec czy mogłby ktos podac w przyblizeniu ilosc bloczkow na budowe tego domu i jakie zostały uzyte....jestem bardzo zainteresowany budowa tego domku..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Marek

Startujemy z budową mam nadzieję w maju tego roku. Zmiany to: piwnica, stropy monolityczne w pomieszczeniu gospodarczym zejście do piwnicy.

 

Mam pytanie, czy piwnice zrobiliście sobie pod całością budynku? ( rokicki.m@gazeta.pl )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy jest możliwość wydłużenia garażu i przeniesienia na koniec kotłowni?

 

Witam,

Istnieje możliwość wprowadzenia zmian w projekcie w ramach jego adaptacji. Zmiany powinien nanieść architekt adaptujący i to z nim ustala Pan szczegóły techniczne, koszty oraz termin adaptacji. Z naszej strony otrzyma Pan bezpłatną zgodę na wprowadzenie zmian w projekcie Ariadna II.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam,

Chciałabym Państwa zachęcić do umieszczenia zdjęć z realizacji projektu domu Ariadna II na naszym forum.

Dodatkowo zapraszamy do wzięcia udziału w naszym konkursie fotograficznym.

Termin dostarczenia zdjęć upływa w dniu 31-ego maja 2012!!

Główna nagroda - ZWROT KOSZTÓW ZAKUPU PROJEKTU!

Szczegóły: https://www.dobredomy.pl/konkurs-fotograficzny

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Mam pytanie, czy piwnice zrobiliście sobie pod całością budynku? ( rokicki.m@gazeta.pl )

 

 

Witam. Trochę późno ale odpowiadam.

Piwnicę mamy pod samą częścią mieszkalną. Aktualnie jesteśmy na etapie docieplania ostatniego skosu i pokrycia dachowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Karolina

Witam, wspólnie z narzeczonym jesteśmy zdecydowani na budowę domu Ariadna III, dlatego w najbliższym czasie planujemy zakupić ten projekt, ale przed ostatecznym zakupem chętnie odwiedzimy plac budowy, gdzie powstaje projekt Ariadna I, Ariadna II lub Ariadna III (z racji, że projekty są podobne do siebie). Zainteresowanych pokazaniem swojego dzieła prosimy o kontakt na e-mail: polaris86@o2.pl Z góry bardzo dziękujemy i pozdrawiamy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...