Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Malina


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 590
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
Gość Edyta
Dzień dobry jestem zainteresowany projektem domu malina proszę o szczegóły na adres edyta1477@wp.pl interesuje mnie budowa domu metoda gospodarczą. Dziękuję
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Grześ

Witam. Poproszę o przesłanie szczegółowych parametrów domku na adres emilgd@interia.pl zwłaszcza dotyczących realizacji metodą gospodarczą, dzięki, i pytanie; czy istnieje możliwość modyfikacji konstrukcyjnej budynku i w jakim przypadku takie zmiany będą dodatkowo płatne, pozdrawiam Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.05.2019 o 18:14, Gość Grześ napisał:

Witam. Poproszę o przesłanie szczegółowych parametrów domku na adres emilgd@interia.pl zwłaszcza dotyczących realizacji metodą gospodarczą, dzięki, i pytanie; czy istnieje możliwość modyfikacji konstrukcyjnej budynku i w jakim przypadku takie zmiany będą dodatkowo płatne, pozdrawiam Grzegorz

Dzień dobry, materiały zostały wysłane na podany adres. Można wprowadzać zmiany do projektu. W sprawie wyceny zmian proszę napisać do nas maila na adres info@dobredomy.pl z informacją jakie zmiany chciałby Pan wprowadzić. Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Stanisław
Dzień dobry jestem zainteresowany projektem domu malina proszę o szczegóły na adres st.stefanski@gmail.com interesuje mnie budowa domu metoda gospodarczą. Dziękuję
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Gość Stanisław napisał:

Dzień dobry jestem zainteresowany projektem domu malina proszę o szczegóły na adres st.stefanski@gmail.com interesuje mnie budowa domu metoda gospodarczą. Dziękuję

Dzień dobry, materiały zostały wysłane na podany adres. Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anna Cio

Witam jestem zainteresowana projektem domu Malina. Proszę o przesłanie materiałów na adres annamciolek@gmail.com. Mam pytanie odnośnie domu czy można zmienić wysokośc budynku? W MPZP mam maksymalną wysokośc budynku 8,5... Oraz czy można zmienić strop z gęstożębrowego na zwykły? Zmiany które chciałabym uwzględnić jeszcze to usunięcie balkonu, okna na dachu oraz przystosowanie domu do ogrzewania gazowego. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Gość Anna Cio napisał:

Witam jestem zainteresowana projektem domu Malina. Proszę o przesłanie materiałów na adres annamciolek@gmail.com. Mam pytanie odnośnie domu czy można zmienić wysokośc budynku? W MPZP mam maksymalną wysokośc budynku 8,5... Oraz czy można zmienić strop z gęstożębrowego na zwykły? Zmiany które chciałabym uwzględnić jeszcze to usunięcie balkonu, okna na dachu oraz przystosowanie domu do ogrzewania gazowego. Pozdrawiam

Dzień dobry, materiały zostały wysłane na podany adres. Można wprowadzić takie zmiany do projektu. Poprzez naszą Pracownię przed dokonaniem zakupu projektu lub poprzez lokalnego architekta na etapie adaptacji, po dokonaniu zakupu wersji katalogowej projektu. Nasza pracownia udziela wówczas bezpłatnej pisemnej zgody na zmiany. Zmiany są płatne dodatkowo i wyceniane za każdym razem indywidualnie. Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Wanda
Dnia 6.11.2014 o 18:46, Gość Marcin napisał:

 

Cześć, ja buduje dom wg tego projektu.

witam, cy mógłbyś przybliżyć ile cię wyniosła (o ile to nie problem )  budowa domu? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Michal

Dzień dobry, jestem zainteresowany projektem Malina. Proszę o przesłanie szczegółów na adres laskimichal1@gmail.com.

Również osoby mieszkające w tym domu lub w trakcie budowy proszę o kontakt w celu podzielenia się swoimi doświadczeniami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Gość Michal napisał:

Dzień dobry, jestem zainteresowany projektem Malina. Proszę o przesłanie szczegółów na adres laskimichal1@gmail.com.

Również osoby mieszkające w tym domu lub w trakcie budowy proszę o kontakt w celu podzielenia się swoimi doświadczeniami. 

Dzień dobry, materiały zostały wysłane na podany adres. Pozdrawiam. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
12 godzin temu, Gość arek napisał:

Witam proszę o materiały na meila arkadiuz23@op.pl Czy jest możliwość zrezygnować z komina i w pomieszczeniu gospodarczym dodać drzwi z boku budynku aby wyjście było na zewnątrz

Dzień dobry, materiały zostały wysłane na podany adres. Tego typu zmiany można wprowadzić na etapie adaptacji projektu.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...