Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Luna III


redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

  • 10 months later...
Gość Izzie

Witam!Chciałabym zapytać czy w projekcie LUNA III można zrobić następujące zmiany;

-na poddaszu nad salonem zrobić pokój

-komin na tarasie przesunąć bliżej końca dachu tak aby wstawić podwójne drzwi tarasowe,zamiast dwóch pojedynczych po przeciwnych stronach?

Dziękuję za odpowiedz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!Chciałabym zapytać czy w projekcie LUNA III można zrobić następujące zmiany;

-na poddaszu nad salonem zrobić pokój

-komin na tarasie przesunąć bliżej końca dachu tak aby wstawić podwójne drzwi tarasowe,zamiast dwóch pojedynczych po przeciwnych stronach?

Dziękuję za odpowiedz :)

 

Witam,

Odnośnie zaprojektowania pokoju nad salonem, to niestety, ze względu na wysokość tej części budynku, nie ma takiej możliwości.

W przypadku przesunięcia komina istnieje możliwość wprowadzenia takiej zmiany w ramach adaptacji projektu. Do projektu dołączymy bezpłatną zgodę na zmiany. Koszt oraz termin wprowadzenia zmian ustalają Państwo indywidualnie ze swoim architektem adaptującym.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Izzie

Dziękuję.A czy jest możliwość zrobienia pokoju w innym miejscu? Projekt bardzo mi się podoba i nie chciałabym z niego rezygnować ale brak mi właśnie tego jeszcze jednego pokoju ;) Poza tym chciałabym wprowadzić jeszcze kilka innych zmian tzn.przedłużyć troszkę spiżarkę żeby tam zrobić mała łazienkę,natomiast kotłownię powiększyć o obecną łazienkę.Proszę o odpowiedz na te pytania oraz czy w ścianie działowej między pokojem na dole i hallem można zrobić drzwi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję.A czy jest możliwość zrobienia pokoju w innym miejscu? Projekt bardzo mi się podoba i nie chciałabym z niego rezygnować ale brak mi właśnie tego jeszcze jednego pokoju ;) Poza tym chciałabym wprowadzić jeszcze kilka innych zmian tzn.przedłużyć troszkę spiżarkę żeby tam zrobić mała łazienkę,natomiast kotłownię powiększyć o obecną łazienkę.Proszę o odpowiedz na te pytania oraz czy w ścianie działowej między pokojem na dole i hallem można zrobić drzwi?

 

Witam,

Odnośnie wygospodarowania dodatkowego pokoju to, bez wprowadzania dużych zmian, można podzielić pokój 2/3 na dwa mniejsze. Hall jest wystarczająco szeroki, aby zmieściły się dwie pary drzwi.

Odnośnie zmian na parterze istnieje możliwość ich wprowadzenia w ramach adaptacji projektu. Szczegóły wprowadzenia zmian powinien nanieść architekt adaptujący w ramach adaptacji projektu. Z naszej strony otrzyma Pani bezpłatną zgodę na ich wprowadzenie.

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Izzie

Dzień dobry!To znów ja :lol: Mam pytanie odnośnie ogrzewania w Lunie III tzn. na co jest kocioł?A drugie;proszę mi powiedzieć co jest u góry obok schodów-czy to coś w rodzaju antresoli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry!To znów ja :lol: Mam pytanie odnośnie ogrzewania w Lunie III tzn. na co jest kocioł?A drugie;proszę mi powiedzieć co jest u góry obok schodów-czy to coś w rodzaju antresoli?

 

Witam,

W projekcie przewidziane zostało ogrzewanie gazowe. Odnośnie drugiego pytania, to obok schodów rzeczywiście znajduje się antresola.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Dziękuję za odpowiedz.Proszę mi jeszcze napisać jaka jest wysokość ścian kolankowych oraz co to za komin obok spiżarki?

 

Witam,

Wysokość ścianki kolankowej w projekcie Luna III wynosi około 60cm. Przy spiżarni znajduje się komin, który wentyluje zarówno kuchnię, jak i spiżarnię.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZY W KOTŁOWNI ZMIEŚCI SIĘ KOCIOŁ NA EKOGRSZEK I CZY MOZNA ZREZYGNOWAC Z TEJ ANTRESOLI PRZY SCHODACH A TYM SAMYM JESLI CHCIAŁABYM NA GÓRZE WYGOSPODAROWAC DODATKOWY POKÓJ MIALABYM WIEKSZA POWIERZCZNIE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CZY W KOTŁOWNI ZMIEŚCI SIĘ KOCIOŁ NA EKOGRSZEK I CZY MOZNA ZREZYGNOWAC Z TEJ ANTRESOLI PRZY SCHODACH A TYM SAMYM JESLI CHCIAŁABYM NA GÓRZE WYGOSPODAROWAC DODATKOWY POKÓJ MIALABYM WIEKSZA POWIERZCZNIE

 

Witam,

W chwili obecnej nie przepisów, które określałyby wymiary pomieszczenia dla kotła o mocy 24kW. W związku z powyższym radziłabym Pani skonsultować wybór kotła z producentem wybranego modelu. Każdy kocioł ma z reguły z góry ustalone parametry, jakie powinno spełniać pomieszczenie, w którym go umieścimy. Musi Pani także pamiętać o wydzieleniu miejsca na składowanie opału. Dodatkowo przy użyciu kotła na ekogroszek należy, w ramach adaptacji, dopasować komin do nowego rodzaju spalin.

W razie jakichkolwiek dodatkowych pytań proszę o kontakt mailowy na adres: info@dobredomy.pl

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Gość Monika

Witam,

Odnośnie wygospodarowania dodatkowego pokoju to, bez wprowadzania dużych zmian, można podzielić pokój 2/3 na dwa mniejsze. Hall jest wystarczająco szeroki, aby zmieściły się dwie pary drzwi.

Odnośnie zmian na parterze istnieje możliwość ich wprowadzenia w ramach adaptacji projektu. Szczegóły wprowadzenia zmian powinien nanieść architekt adaptujący w ramach adaptacji projektu. Z naszej strony otrzyma Pani bezpłatną zgodę na ich wprowadzenie.

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt.

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie czy można w ramach adaptacji zmienić usytuowania komina z kominiem na ścianę ze schodami

 

Witam,

Istnieje możliwość zmiany lokalizacji komina w ranach adaptacji projektu. Z naszej strony otrzyma Pani zgodę na taką zmianę. Na jej podstawie architekt adaptujący będzie mógł nanieść zmianę. Z nim ystala Pani koszt oraz termin wprowadzenia zmian.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 months later...
  • 11 years later...
Gość Adriana

Dzień dobry,

czy mogłabym poprosić wysłanie o szczegółowych rzutów ( pomieszczenia, sciany nośne, okna) itd. w formacie dwg ?

email: zlydniu@gmail.com

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Gość Adriana napisał:

Dzień dobry,

czy mogłabym poprosić wysłanie o szczegółowych rzutów ( pomieszczenia, sciany nośne, okna) itd. w formacie dwg ?

email: zlydniu@gmail.com

Dzień dobry, nie udostępniamy rysunków szczegółowych w formacie dwg. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...