Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Ksante III


redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 months later...
  • 6 months later...

Miło że ktoś się odezwał. Domek również nas zauroczył, zwłaszcza wnętrze. Jesteśmy na etapie adaptacji projektu i przy dobrych wiatrach ruszymy w czerwcu ~.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Elota

Witam ja również z mężem wybraliśmy ten projekt jeśli dobrze pójdzie w tym miesiącu złożymy zamówienie,ciesze się że jest ktoś kto także będzie budował wg.projektu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Witam, ja właśnie buduje ten domek i bardzo mi się podoba :) Dodałem piwnice pod całym domem w której znajduje się kotłownia, garaż, pomieszczenie na ziemniaki itp. i duuuża powierzchnia np. do bilarda. Domek duży i przestronny. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja właśnie buduje ten domek i bardzo mi się podoba :) Dodałem piwnice pod całym domem w której znajduje się kotłownia, garaż, pomieszczenie na ziemniaki itp. i duuuża powierzchnia np. do bilarda. Domek duży i przestronny. Pozdrawiam.

 

Witam,

Zapraszamy do wzięcia udziału w naszym konkursie fotograficznym.

Termin dostarczenia zdjęć do pierwszego etapu upływa w dniu 30 czerwca 2011!!

Główna nagroda - ZWROT KOSZTÓW ZAKUPU PROJEKTU!

Szczegóły: https://www.dobredomy.pl/konkurs-fotograficzny

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 2 months later...

Witajcie, ja już wybudowałem ten domek z drobnymi zmianami no i dodałem piwnicę pod całym domem. Odezwę się za około tydzień to podam wam stronkę z fotkami to zobaczycie co i jak. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, ja już wybudowałem ten domek z drobnymi zmianami no i dodałem piwnicę pod całym domem. Odezwę się za około tydzień to podam wam stronkę z fotkami to zobaczycie co i jak. Pozdrawiam.

 

Witam,

Zachęcam do umieszczania zdjęć na naszym forum oraz do przesłania zdjęć na nasz konkurs fotograficzny. Szczegóły konkursu fotograficznego wkrótce na naszej stronie. Sądzę, że zdjęcia zainteresują pozostałych użytkowników forum.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
Gość dajar

cześć my także po długich poszukiwaniach wybraliśmy Ks ante III BUDUJEMY TAK JAK JEST doprojektujemy tylko zadaszenie przy wejsciu żeby wyszła taka mała weranda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...
Gość Agnieszka

Witajcie, ja już wybudowałem ten domek z drobnymi zmianami no i dodałem piwnicę pod całym domem. Odezwę się za około tydzień to podam wam stronkę z fotkami to zobaczycie co i jak. Pozdrawiam.

 

Witam.Ja również będe budować ksante 3,bardzo zainteresowała mnie wiadomość,że ktos juz taki domek ma:)Byłabym bardzo wdzięczna za fotki z państwa domu,napewno ułatwiło by to wizualnie w budowie,niestety jeszcze nikt oprócz państwa go nie posiada.Jeszcze raz proszę o zdjęcia ...i pozdrawiam.Mój mail agnieszka.sadowska4wp.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Chciałabym Państwa zachęcić do umieszczania zdjęć z realizacji projektu domu Ksante III na naszym forum.

Dodatkowo zapraszamy do wzięcia udziału w naszym konkursie fotograficznym.

Termin dostarczenia zdjęć upływa w dniu 31-ego maja 2012!!

Główna nagroda - ZWROT KOSZTÓW ZAKUPU PROJEKTU!

Szczegóły: https://www.dobredomy.pl/konkurs-fotograficzny

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...