Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Kastor


redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 year later...
Gość maciejka

Ten projekt jest super. Po dokonaniu kilku zmian w środku np.zmiana usytuowania ubikacji. Co za mądra głowa wymyśliłaubikację na środku domu.:0( A poza tym za niskie nachylenie dachu jeżeli ktoś planuje pokoje na górze. Oprócz tego środkowy filar na tarasie do likwidacji. Wychodząc na tarasmożna walnąć w słup.Domek fajny i duża przestrzeń.:0)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
Gość rajtek

budujemy ten domek...projekt od razu trafil do nas..wprowadzilismy kilka zmian..faktycznie ubikacja na środku to nieudany pomysł..zlikwidowaliśmy ja i postanowilismy zrobic druga mała łazienke na gorze..filar na tarasie pozostał ale raczej nie powinno go byc - bedzie przeszkadzal..i drzwi do kotłowni przenieślismy w lewo koło sciany..zewnetrznie w bryle budynku nie zmienilisy nic..kat nachylenia dachu lub podniesienie ścianki kolankowej zapsułoby cały dom..na gorze jest sporo miejsca..spokojnie mozna zrobic dwa małe pokoje, korytarz i łazienke..projekt ekstra..duzy i dobrze oswietlony - duze drzwi tarasowe swietnie doswietlaja caly dom..polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

Witam,

Chciałabym Państwa zachęcić do umieszczania zdjęć z realizacji projektu domu Kastor na naszym forum.

Dodatkowo zapraszamy do wzięcia udziału w naszym konkursie fotograficznym.

Termin dostarczenia zdjęć upływa w dniu 31-ego maja 2012!!

Główna nagroda - ZWROT KOSZTÓW ZAKUPU PROJEKTU!

Szczegóły: https://www.dobredomy.pl/konkurs-fotograficzny

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...

budujemy ten domek...projekt od razu trafil do nas..wprowadzilismy kilka zmian..faktycznie ubikacja na środku to nieudany pomysł..zlikwidowaliśmy ja i postanowilismy zrobic druga mała łazienke na gorze..filar na tarasie pozostał ale raczej nie powinno go byc - bedzie przeszkadzal..i drzwi do kotłowni przenieślismy w lewo koło sciany..zewnetrznie w bryle budynku nie zmienilisy nic..kat nachylenia dachu lub podniesienie ścianki kolankowej zapsułoby cały dom..na gorze jest sporo miejsca..spokojnie mozna zrobic dwa małe pokoje, korytarz i łazienke..projekt ekstra..duzy i dobrze oswietlony - duze drzwi tarasowe swietnie doswietlaja caly dom..polecam

 

Witam, projekt rzeczywiście jest ciekawy i rzuca się w oko, poza tym moim zdaniem dobrze wykorzystana jest powierzchnia domu. Noszę się z zamiarem budowy domku na wiosnę 2013, jak na tę porę to dysponuję działką, na której chcę wznieść moją willę :-). Oczywiście mam świadomość, że bez kredytu i sprzedaży mieszkania się nie obędzie, więc moje pytanie do osób, które ten dom budują / zbudowały - jaki okazały się rzeczywiste koszt budowy? Jeżeli możecie się pochwalić to chętnie posłucham.

Pozdrawiam

Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

budujemy ten domek...projekt od razu trafil do nas..wprowadzilismy kilka zmian..faktycznie ubikacja na środku to nieudany pomysł..zlikwidowaliśmy ja i postanowilismy zrobic druga mała łazienke na gorze..filar na tarasie pozostał ale raczej nie powinno go byc - bedzie przeszkadzal..i drzwi do kotłowni przenieślismy w lewo koło sciany..zewnetrznie w bryle budynku nie zmienilisy nic..kat nachylenia dachu lub podniesienie ścianki kolankowej zapsułoby cały dom..na gorze jest sporo miejsca..spokojnie mozna zrobic dwa małe pokoje, korytarz i łazienke..projekt ekstra..duzy i dobrze oswietlony - duze drzwi tarasowe swietnie doswietlaja caly dom..polecam

Witam, projekt rzeczywiście jest ciekawy i rzuca się w oko, poza tym moim zdaniem dobrze wykorzystana jest powierzchnia domu. Noszę się z zamiarem budowy domku na wiosnę 2013, jak na tę porę to dysponuję działką, na której chcę wznieść moją willę :-). Oczywiście mam świadomość, że bez kredytu i sprzedaży mieszkania się nie obędzie, więc moje pytanie do osób, które ten dom budują / zbudowały - jaki okazały się rzeczywiste koszt budowy? Jeżeli możecie się pochwalić to chętnie posłucham. Pozdrawiam Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten projekt jest super. Po dokonaniu kilku zmian w środku np.zmiana usytuowania ubikacji. Co za mądra głowa wymyśliła ubikację na środku domu.:0( A poza tym za niskie nachylenie dachu jeżeli ktoś planuje pokoje na górze. Oprócz tego środkowy filar na tarasie do likwidacji. Wychodząc na taras można walnąć w słup.Domek fajny i duża przestrzeń.:0)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...