Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Gwiazdka III


redakcja

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
Gość lancedance

Fajny domek! Jak widzę kosztorys nie jest tak potworny jak przy innych projektach.

Podłączam się pod wcześniejsze pytanie, czy ktoś zdecydował sie na ten dom? Jak wam się podoba? Jakie są realne koszty budowy? Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Czesc! Zdecydowalismy sie na budowe tego domu. Wedug nas, bedzie on tani w budowie i funkcjonalny. Pokoje na gorze tez są w sam raz, podkreślę, ze podawane powierzchnie na poddaszu, są to powierzchnie użytkowe, powierzchnie podłogi maja po 16m2. Natomiast na dole nie traci się metrażu na zbędne korytarze i hole. Lada dzień kupujemy projekt!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

hey:) Bardzo podoba mi się ten domek, obecnie jestem w trakcie poszukiwania projektu i ten przewyższa inne, jednak przez zakupem tego projektu chciałabym zobaczyć go na żywo, czy ktoś zbudował już ten dom lub go buduje - proszę o kontakt:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
Gość Paulina

My też jesteśmy zdecydowani na budowę Gwiazdki :D Chcemy wprowadzić kilka poprawek np.zrobić wejście do kotłowni z wiatrołapu, dzięki temu zyskamy większą łazienkę :) no i podstawą jest okno w łazience. Może i Wy macie jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość ewelina

hey:)

 

zdecydowałam się na zakup tego projektu, oryginalny projekt różni się kilkoma drobiazgami od tego przedstawionego tutaj na stronie, np. wejście do kotłowni jest z wiatrołapu.

Ja również wprowadzam kilka zmian, np. zmniejszyłam okno na klatce schodowej, przesunęłam komin z łazienki do kotłowni i w łazience wstawiłam okno, niestety zrezygnowałam z wykuszu (choć uważam że przez to projekt traci na wizerunku) a w to miejsce wstawiłam okno, za namową architekta zmieniłam również okna od frontu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...

PROJEKT KUPIONY !!! ZAADOPTOWANY ,POZWOLENIE NA BUDOWĘ UZYSKANE. WIOSNĄ RUSZAMY Z BUDOWĄ !!!

Jeśli tylko pogoda pozwoli wiosną startujemy z realizacją naszej gwiazdki.Wprowadziliśmy zmiany dotyczące kilku szczegółów które naszym zdaniem spowodują większą funkcjonalność naszego domu. Dodaliśmy okno w łazience oraz dachowe nad klatką schodową aby doświetlić korytarz u góry,aby minimalizować koszty usunęliśmy balkony i wstawiliśmy standardowe okna ,podnieśliśmy ścianę kolankową o 25cm co naszym zdaniem nie zmieni mocno wizerunku zewnętrznego a sprawi że poddasze stanie się bardziej funkcjonalne.

Mamy nadzieje że zima będzie łagodna i krótka! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PROJEKT KUPIONY !!! ZAADOPTOWANY ,POZWOLENIE NA BUDOWĘ UZYSKANE. WIOSNĄ RUSZAMY Z BUDOWĄ !!!

Jeśli tylko pogoda pozwoli wiosną startujemy z realizacją naszej gwiazdki.Wprowadziliśmy zmiany dotyczące kilku szczegółów które naszym zdaniem spowodują większą funkcjonalność naszego domu. Dodaliśmy okno w łazience oraz dachowe nad klatką schodową aby doświetlić korytarz u góry,aby minimalizować koszty usunęliśmy balkony i wstawiliśmy standardowe okna ,podnieśliśmy ścianę kolankową o 25cm co naszym zdaniem nie zmieni mocno wizerunku zewnętrznego a sprawi że poddasze stanie się bardziej funkcjonalne.

Mamy nadzieje że zima będzie łagodna i krótka! :)

 

Witam,

Życzę powodzenia i czekamy na wpisy ze zdjęciami budowanego domu :).

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Witam!

Projekt zakupiony, w przyszłym tygodniu jesteśmy umówieni na adaptację projektu i na wiosnę ruszamy z budową. Dokonaliśmy parę zmian w projekcie:

- podwyższyliśmy ściankę kolankową do wysokości 1,20 m

- w związku z podwyższeniem ścianki poszeżyliśmy okna na poddaszu aby zachować proporcje

- zamieniliśmy miejscami kotłownię z łazienką na dole (potrzeba przenieść komin na ścianę w lini prostej z kominem w salonie) i zrezygnowaliśmy z korytarzyka przed łazienką. łaienka zyskała okno a dodatkowo zamiast korytarzyka mamy za łazienką małe pomieszczenie (łazienka pozostała takich samych wymiarów. W kwietniu ruszamy.

Pozdrowienia i powodzenia w spełnianiu marzeń o własnym domu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Projekt zakupiony, w przyszłym tygodniu jesteśmy umówieni na adaptację projektu i na wiosnę ruszamy z budową. Dokonaliśmy parę zmian w projekcie:

- podwyższyliśmy ściankę kolankową do wysokości 1,20 m

- w związku z podwyższeniem ścianki poszeżyliśmy okna na poddaszu aby zachować proporcje

- zamieniliśmy miejscami kotłownię z łazienką na dole (potrzeba przenieść komin na ścianę w lini prostej z kominem w salonie) i zrezygnowaliśmy z korytarzyka przed łazienką. łaienka zyskała okno a dodatkowo zamiast korytarzyka mamy za łazienką małe pomieszczenie (łazienka pozostała takich samych wymiarów. W kwietniu ruszamy.

Pozdrowienia i powodzenia w spełnianiu marzeń o własnym domu.

 

Witam,

Życzymy powodzenia i jesienią czekamy na jakieś zdjęcia z budowy Gwiazdki III. Z pewnością zainteresują one innych użytkowników forum:).

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
Gość stibi

Witam, jesteśmy z żoną bardzo zainteresowani zakupem projektu Gwiazdka, bardzo prosimy o przesłanie kosztorysu lub przynajmniej kwoty budowy tego projektu. Proszę o informacje na maila stibdom@gmail.com Pozdrawiam stib.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 months later...
Gość joanna24

Czesc! Zdecydowalismy sie na budowe tego domu. Wedug nas, bedzie on tani w budowie i funkcjonalny. Pokoje na gorze tez są w sam

raz, podkreślę, ze podawane powierzchnie na poddaszu, są to powierzchnie użytkowe, powierzchnie podłogi maja po 16m2. Natomiast na dole nie traci się metrażu na zbędne korytarze i hole. Lada dzień kupujemy projekt!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc!!! fajny domek, podoba mi sie. Zdecydowalismy sie na niego, ale chcielismy z mezem zobaczyc ten dom w rzeczywistosci. Jesli ktos juz wybudowal ten dom w okolicach Rzeszowa to bardzo bym prosila o odp. Jesli bysmy mogli zobaczyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months later...
  • 4 weeks later...

Witam,

Chciałabym Państwa zachęcić do umieszczania zdjęć z realizacji projektu domu Gwiazdka III na naszym forum.

Dodatkowo zapraszamy do wzięcia udziału w naszym konkursie fotograficznym.

Termin dostarczenia zdjęć upływa w dniu 31-ego maja 2012!!

Główna nagroda - ZWROT KOSZTÓW ZAKUPU PROJEKTU!

Szczegóły: https://www.dobredomy.pl/konkurs-fotograficzny

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 years later...

Witam, Jaki jest koszt budowy tego domku w stanie surowym otwartym? Lub jaka jest powierzchnia okien, drzwi i ścianek działowych ?

Witam

Dla naszych projektów opracowane mamy wyceny dla dwóch etapów budowy: stan surowy zamknięty oraz stan wykończony. Dla stanu surowego otwartego nie mamy opracowania.

Proszę o podanie adresu mailowego - prześlemy wówczas zestawienia dotyczące powierzchni poszczególnych przegród w budynku.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
×
×
  • Dodaj nową pozycję...