Skocz do zawartości
Forum dobredomy.pl

Projekt Maja


Redaktor

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 344
  • Created
  • Ostatniej odpowiedzi

Top Posters In This Topic

witam juz mam stan surowy jak kogos interesuje  to moge wyslac zdjecia projek dosc mocno przerobiony ale wyszlo pieknie
Bardzo bym prosiła o przesłanie zdjęć   borkowskamaja@gmail.com Pozdrawiam

witam! również prosiłbym o przesłanie zdjęć. lukekucza@wp.pl dziękuję i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam umnie juz jest stan surowy otwarty tylko dosc mocno przerobiony jak kogos interesuje niech poda meila to wysle zdjecia moze ktos bedzie chcial zrobic podobnie bo wyszlo rewelacyjie

Witam, jestem zainteresowana zakupem projektu MAJA i z mila checia obejrze Pana wybudowany domek. Prosze o zdjecia na maila asia.wojcik23@gmail.com Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam juz mam stan surowy jak kogos interesuje  to moge wyslac zdjecia projek dosc mocno przerobiony ale wyszlo pieknie
Bardzo bym prosiła o przesłanie zdjęć   borkowskamaja@gmail.com Pozdrawiam
witam! również prosiłbym o przesłanie zdjęć. lukekucza@wp.pl dziękuję i pozdrawiam

Witam my również poprosimy o zdjęcia sissi18@onet.pl dziękujemy Madzia i Piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, ja również jestem zainteresowana budową domu Maja , bardzo chętnie bym obejrzała zdjęcia przerobionego wybudowanego domku. Jeśli to możliwe , proszę o przesłanie na adres maila mgrabalska@poczta.onet.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie, rowniez dolaczam sie do grona pozostalych osob i prosze o przeslanie zdjec. Bardzo interesuje mnie jaka realnie wyszly koszty w porownaniu z tymi obliczonymi w projekcie. Moj adres gabriela2020@hotmail.co.uk. z gory dziekuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszytskich!!

Sledzie forum tego projektu juz od kilku miesięcy prosząc o przesłanie jakichkolwiek zdjęć na maila. do tej pory nic nie dostałem.

Mam pytanie do wszystkich czy ktokolwiek dostał jakiegoś maila odnośnie tego projektu, zdjęcia itp. ?? Mój mail lukekucza@wp.pl

Bedę bardzo wdzięczny za przesłanie. z Góry DZiekuję. Pozdarwiam Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam juz mam stan surowy jak kogos interesuje  to moge wyslac zdjecia projek dosc mocno przerobiony ale wyszlo pieknie

Witam Panie Łukaszu

Bardzo chciłbym zobaczyć Państwa dom jeśli to nie problem proszę o wysłanie kilku fotek z budowy szczególnie interesuje mnie zadaszenie z tyłu domu i ten nieszczęsny słupek w salonie proszę również o info gdzie stoi Wasz domek

Pozdrawiam j---23@o2.pl   Piotr lubelskie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ewa łódzkie

Witam i mam ogromną prośbę do tej osoby, która ma już stan surowy, o kontakt gradewa@interia.pl.

I mam jeszcze prośbę do administratora, projektantów i innych osób związanych z tą stroną o wstawianie (w miarę możliwości) zdjęć z budowy Mai, wizualizacji wnętrz itp

Z góry bardzo serdecznie dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i mam ogromną prośbę do tej osoby, która ma już stan surowy, o kontakt gradewa@interia.pl. I mam jeszcze prośbę do administratora, projektantów i innych osób związanych z tą stroną o wstawianie (w miarę możliwości) zdjęć z budowy Mai, wizualizacji wnętrz itp Z góry bardzo serdecznie dziękuję.

Witam

Jak tylko otrzymamy jakieś zdjęcia z realizacji - na pewno je umieścimy na forum i na stronie www. Aktualnie jeszcze takich zdjęć nie mamy - prosimy więc o nadsyłanie te osoby, które rozpoczęły już swoją przygodę z "Mają".

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ewa łódzkie

Witam wszystkich sympatyków tego projektu. Zapraszam na mój blog: http://www.czarownica81.mojabudowa.pl/

Z góry uprzedzam, że powstał on wczoraj i dopiero go rozkręcam. Mam cichą nadzieję, że z Państwa pomocą stworzymy naprawdę fajny blog :)

Zachęcam do odwiedzania i dzielenia się ze mną wszelkimi uwagami, radami, przemyśleniami...

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Gość

Witam Serdecznie

Rozważam budowę domu według projektu Maja lub Bianka .

Dziękuję za blog z budowy domu Maja ,będzie to szersze spojrzenie na oba projekty -co wybrać.

Może się wydawać że to nie czas by zaczynać na zimę przygodę z budową ,chyba że ten rok kończy Pani na fundamentach.

Pozdrawiam ,będę śledził realizację

Remik Opole

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You are posting as a guest. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

×
×
  • Dodaj nową pozycję...