Jump to content
Forum dobredomy.pl

Martamarta

Użytkownicy
  • Posts

    4
  • Joined

  • Last visited

Martamarta's Achievements

Nowy

Nowy (1/3)

0

Reputation

  1. Cieszy mnie to że się podoba ?Też tak miałam że jak zobaczyłam ten projekt to żaden inny go nie przebił.Według mnie podwyszenie o pustak czy dwa będzie miało wpływ na bryłę domu z zewnątrz na minus..ale to już co kto lubi.My zostaliśmy zgodnie z projektem to tak naprawdę pomieszczenie nad garażem czyli ta pralnia jest niskie resztą pomieszczeń jest ok.Powodzenia w dalszych pracach✊. Proszę podesłać rezultaty ?
  2. Mieszka się bardzo dobrze, zagospodarowaliśmy każdy kont. Mało mieliśmy zmian bo projekt Nam się podobał w dużej większości.W pomieszczeniu nad garażem dodaliśmy okno mamy tam pralnie i garderobę,w największym pokoju na górze zrezygnowaliśmy z ścianki i tam jest poprostu większe pomieszczenie.Teraz co wiem to na górze przesunęła bym delikatnie drzwi do pokoju z balkonem mniejszego byłby bardziej ustawny do mebli.Na dole w łazience jakby za prysznicem zostawiliśmy wnękę z myślą na zabudowę ale też zrobiliśmy odpływ do pralki w razie co. Jak coś zapraszamy obejrzeć ?
  3. Witam.Koszt całkowity tak ok 450 tyś. W pewnej chwili przestaje się liczyć dokładnie...
  4. Witam przesyłam zdjęcia mojej Belli.Do pomieszczenia nad garażem dodaliśmy okno ,wykorzystujemy to jako garderobę ,zrezygnowaliśmy z kominka.
×
×
  • Create New...