Jump to content
Forum dobredomy.pl

Maniulka

Użytkownicy
 • Posts

  18
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Maniulka last won the day on April 6 2021

Maniulka had the most liked content!

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Maniulka's Achievements

Przyjaciel

Przyjaciel (2/3)

1

Reputation

 1. Cześć, fajnie u Was, niech się świetnie mieszka A takie pytanie z innej beczki: co zdecydowało, że panele położyliście w poprzek salonu a nie wzdłuż? To nie jest złośliwe pytanie, mam podobny salon i zastanawiam się, w którym kierunku lepiej położyć podłogę I przy okazji, co to za panel?
 2. Bardzo sympatycznie, niech się wspaniale mieszka A takie pytanie z innej beczki: dlaczego panele są położone wzdłuż salonu a nie w poprzek? To nie jest złośliwe pytanie, po prostu mam podobny salon i właśnie myślę, w którą stronę położyć panele.
 3. Gratuluję domku, niech się świetnie mieszka A takie pytanie z innej beczki: dlaczego panele są położone wzdłuż salonu a nie w poprzek?
 4. Fajnie się urządziliście Co położyliście na podłodze?
 5. Fajny domek. Czy ten zadaszony taras nie zatrzymuje zbyt dużo światła? Czy w salonie nie jest zbyt ciemno?
 6. Czy możesz pokazać jak "prezentuje" się urządzenie zewnętrzne na tle domu?
 7. Maniulka

  Kuchnia

  Dzięki za odzew Marcin, myślę że projektant zrobił dobrą robotę z tym długim barkiem. Według mnie, jeśli zabuduje się jak u Hanna MW, jest zdecydowanie za mało przestrzeni roboczej.
 8. A gdzie ustawiliście urządzenie zewnętrzne?
 9. Maniulka

  Kuchnia

  Dzięki, Marcin! Przy okazji - spoko projekt
 10. Maniulka

  Kuchnia

  Drodzy Hawanowicze Czy możecie proszę podzielić się zdjęciami Waszych kuchni? Bardziej chodzi mi o samo rozłożenie, niżeli o meble kuchenne Wiem, że kuchnia ma 12,9mkw - a jaką ma szer i długość? dzięki z góry i pozdrawiam
 11. Piękny dom, świetne przeróbki Il3 teraz mkw ma łazienka? Czy zrezygnowaliście ze spiżarni? Jakiej szerokości są okna podwójne i te potrójne?
 12. Pięknie! Czy możesz proszę wstawić zdjęcia wnętrza? Szczególnie chodzi mi o salon. Fajne przeróbki. Ile teraz mkw ma łazienka? Czy zrezygnowaliście ze spiżarni? Jakiej szerokości są okna podwójne i te potrójne? Czy nie brakuje Wam światła salonie? Dziękuję:)
×
×
 • Create New...