Jump to content
Forum dobredomy.pl

Maniulka

Użytkownicy
 • Posts

  18
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Maniulka last won the day on April 6 2021

Maniulka had the most liked content!

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Maniulka's Achievements

Przyjaciel

Przyjaciel (2/3)

1

Reputation

 1. Cześć, fajnie u Was, niech się świetnie mieszka A takie pytanie z innej beczki: co zdecydowało, że panele położyliście w poprzek salonu a nie wzdłuż? To nie jest złośliwe pytanie, mam podobny salon i zastanawiam się, w którym kierunku lepiej położyć podłogę I przy okazji, co to za panel?
 2. Bardzo sympatycznie, niech się wspaniale mieszka A takie pytanie z innej beczki: dlaczego panele są położone wzdłuż salonu a nie w poprzek? To nie jest złośliwe pytanie, po prostu mam podobny salon i właśnie myślę, w którą stronę położyć panele.
 3. Gratuluję domku, niech się świetnie mieszka A takie pytanie z innej beczki: dlaczego panele są położone wzdłuż salonu a nie w poprzek?
 4. Fajnie się urządziliście Co położyliście na podłodze?
 5. Czy możesz pokazać jak "prezentuje" się urządzenie zewnętrzne na tle domu?
 6. Maniulka

  Kuchnia

  Dzięki za odzew Marcin, myślę że projektant zrobił dobrą robotę z tym długim barkiem. Według mnie, jeśli zabuduje się jak u Hanna MW, jest zdecydowanie za mało przestrzeni roboczej.
 7. A gdzie ustawiliście urządzenie zewnętrzne?
 8. Maniulka

  Kuchnia

  Dzięki, Marcin! Przy okazji - spoko projekt
 9. Maniulka

  Kuchnia

  Drodzy Hawanowicze Czy możecie proszę podzielić się zdjęciami Waszych kuchni? Bardziej chodzi mi o samo rozłożenie, niżeli o meble kuchenne Wiem, że kuchnia ma 12,9mkw - a jaką ma szer i długość? dzięki z góry i pozdrawiam
 10. Piękny dom, świetne przeróbki Il3 teraz mkw ma łazienka? Czy zrezygnowaliście ze spiżarni? Jakiej szerokości są okna podwójne i te potrójne?
 11. Pięknie! Czy możesz proszę wstawić zdjęcia wnętrza? Szczególnie chodzi mi o salon. Fajne przeróbki. Ile teraz mkw ma łazienka? Czy zrezygnowaliście ze spiżarni? Jakiej szerokości są okna podwójne i te potrójne? Czy nie brakuje Wam światła salonie? Dziękuję:)
 12. Borys, sufit przepiękny, świetna robota! Czy możesz pokazać zdjęcie z dalszej perspektywy?
×
×
 • Create New...