Jump to content
Forum dobredomy.pl

Vanshi

Użytkownicy
 • Posts

  5
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Vanshi

 1. Mam do was pytanie. Właśnie jestem w trakcie budowy domu pod Wrocławiem i przyszła pora, żeby zająć się dachem. Kolega poradził mi, żeby zastosował papę termozgrzewalną dla wsparcia wentylacji, ale nic na ten temat nie wiem. Czy znacie jakieś firmy we Wrocławiu, które maja duży wybór pap termozgrzewalnych i będą w stanie doradzić mi jaką wybrać?
 2. Też niedawno wykonywałem dach w moim domu. Poza zakupem odpowiednich materiałów musicie też rozejrzeć się za porządną firmą dekarską. W naszym mieście dobra hurtownia która posiada artykuły do budowy dachów to - https://polskiecentrumdachowe.pl/produkty/papy/papa-bitumiczna/
 3. Jak myślicie jak wykonywane są nowe domy? Czy izolacje fundamentów są zrobione poprawnie? Można w jakiś sposób dowiedzieć sie tego przed kupnem? EDIT: może lepiej porozmawiać z firmą jak - https://osuszanie-budynków.katowice.pl/izolacja-fundamentow/ Co o tym myślicieą
 4. Bardzo dobry sklep z produktami do wykończenia domu - https://polskiecentrumdachowe.pl/ Okna, rynny, dachy itp. itd. Firma działa na dolnym śląsku.
 5. Cześć, znacie może firmę z Wrocławia która sprawne osuszy ściany po awarii? Boimy sie ze pojawi sie jakiś grzyb, a wieczory coraz zimniejsze. EDIT: Już znalazłem pomoc - https://osuszanie-budynków.wroclaw.pl/pomoc-przy-zawilgoceniu/ Firma w 100% zajęłam sie wszystkim od analizy po wykonanie wszystkiego co potrzebne.
×
×
 • Create New...