Jump to content
Forum dobredomy.pl

Szymcio

Użytkownicy
 • Posts

  27
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Szymcio last won the day on October 20 2016

Szymcio had the most liked content!

Recent Profile Visitors

640 profile views

Szymcio's Achievements

Przyjaciel

Przyjaciel (2/3)

1

Reputation

 1. Ups...moja wiedza jest zerowa na ten temat, ale jak będzie coś wiadomo dodam zdjęcia.
 2. Witam, myślę że, nie ma sensu bym podawał cenę tych okien, wątpię aby Pani wybrała identyczne okna; od tego samego producenta, te same okucia, ilość komór, kolor itd. a to zmienia cenę. Różnicy w cenie moich okien do prostokątnych też nie znam, nigdy mnie to nie interesowało, co jak co ale tych skosów nigdy bym nie zmienił, to cały urok tego projektu. Jednak jeśli Pani che to zrobić to proponuję udać się do wybranego producenta i poprosić o wycenę skosów i zwykłych okien, na pewno nie odmówią. Pozdrawiam
 3. Witam, to okno faktycznie ma zwężoną jedną część, wydaje mi się że, tak wygląda ciekawiej, coś też pamiętam że, gdyby zostało jak w projekcie to byłoby tylko uchylne, a tak jest otwieralne+uchylne, ale może się mylę, nie pamiętam.
 4. Cześć, te kominy to zwykła blacha, no może trochę lepsza jakość(nie chińczyk),i sami ją wyginaliśmy.
 5. Pisałem już wcześniej, kolor okien i podbitki to winchester(chyba tak to się pisze).
 6. Dzięki, że się podoba. Minie szybko, jeszcze nas dogonicie .
 7. Chałupa ocieplona, na tylnej ścianie próba koloru elewacji, i tak powoli kończymy prace na ten rok, może jeszcze schody wejściowe.
 8. Cześć, te drzwi to firma Wikęd, modelu niestety nie pamiętam, prac trochę porozpoczynałem: ocieplenie, elektryka i ogrodzenie, i jakoś tak się wlecze, nie mogę skończyć.
 9. To nie Meyer-holsen, ale jest ok, nasza jest dodatkowo powlekana (glazurowana), ze względu na bliskość lasu. Ogólnie nie mogę nić złego powiedzieć, przynajmniej na tą chwilę.
 10. Kolor okien to winchester, natomiast podbitka będzie z blachy o tym samym kolorze co okna. Ten pas pod rynną to właśnie blacha a nie impregnat.
 11. Creaton domino, całosc jakieś 70tys.
 12. Od poniedziałku mam urlop, i wyjeżdżam. Ale od 8 września jestem już dostępny i mogę coś pomóc, jak możesz to podaj adres mail, to się jakoś zgadamy na ten wrzesień. Na kiedy planujecie ten strop?, i jeszcze jedno, niech wam do głowy nie przyjdzie żeby robić z terivy.
 13. lane skosy betonowe+styropian 5 i 15 na przekładkę
 14. To super, a dokładnie w jakiej msc.?
×
×
 • Create New...