Jump to content
Forum dobredomy.pl

mateuszn

Użytkownicy
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutral

About mateuszn

 • Rank
  Nowy
 1. A mógłbyś napisać ile wynosiła powierzchnia ścian działowych (12cm), zamawiam obecnie pustaki 24 z solbetu i próbuje wyliczyć ile wynosi powierzchnia ścian działowych i ile pustaków 12 zamówić.
 2. Witam, przedstawiam krótkie opisy i zdjęcia z budowy Telimeny II 2g, wersji z dwoma garażami, które podczas adaptacji projektu zostały zamienione na pomieszczenia gospodarcze. Z tego też powodu budowę należało zacząć od postawienia " wiaty gospodarczej", która z biegiem czasu zrobiła się garażem dwustanowiskowym z pomieszczeniem gospodarczym. Oto zdjęcia z budowy wiaty.
 3. Witam, ja również wybrałem projekt telimena II, z tym, że wersję podwójnym garażem. Podwójny, z uwagi na to, iż w domu tak naprawdę nie bedzie garażu, a gabinet żony na który przeznaczone jest 60m2 na parterze. Także nasz projekt stał się bardzo czerwony od zmian Aktualnie mam zrobione fundamenty, bez chudego betonu. Jak tylko zrobi się odpowiednia aura to chcę ruszyć dalej, plan na ten rok to stan surowy zamknięty plus elektryka, wylewki, tynki, hydraulika. Stąd też mam do Ciebie kilka pytań, możesz odpisac na forum bądź na wiadomość prywatną, chodzi mi o koszty elekryki (robocinza +materiał
×
×
 • Create New...