ZAMÓW KATALOG
E-BOOK
71 352 04 40
BEZPŁATNE KONSULTACJE
FACEBOOK
DOŁĄCZ DO NAS
POMOC FACHOWCA
Sprawdź
NEWSLETTER
ZAPISZ SIĘ

SCHEMAT WENTYLACJI MECHANICZNEJ

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów oraz podążając za potrzebą budowy domów komfortowych i energooszczędnych, postanowiliśmy poszerzyć zakres dokumentacji dla naszych projektów domów jednorodzinnych o schemat wentylacji mechanicznej firmy Ventia.

Produkty i systemy firmy Ventia to optymalne rozwiązania dla komfortowego, zdrowego i energooszczędnego klimatu pomieszczenia. System ten zaprojektowany został zgodnie z potrzebami Klienta. Prosty w obsłudze i konserwacji gwarantuje maksymalny komfort użytkowania.

Dokumentacja dołączana jest do projektu w wersji papierowej. Można ją pobrać również w wersji elektronicznej za pośrednictwem naszej strony internetowej pod adresem http://www.dobredomy.pl/projekty/dokumenty-do-pobrania/.
Aktualnie do wszystkich projektów dołączamy ogólny schemat wentylacji mechanicznej opracowany dla trzech wielkości domów - pełne, odpłatne opracowanie (projekt wentylacji mechanicznej dla konkretnego domu)  można zamówić  w cenie 500zł netto. W sprawie zamówienia oraz czasu wykonania projektu wentylacji, prosimy o kontakt  pod numerem telefonu 71 3520442 lub mailowo na adres info@dobredomy.pl

Przykładowe odpłatne opracowanie projektu wentylacji mechanicznej można zobaczyć tutaj.

Ventia – centrale wentylacyjne Komfovent Domekt

Około 80% naszego życia spędzamy pomieszczeniach, także poprawnie działająca wentylacja ma ogromny wpływ na zdrowie jak i dobre samopoczucie. Stałe utrzymanie komfortu może  być zagwarantowane poprzez zastosowanie central wentylacyjnych Komfovent Domekt. Centrale te zapewniają odpowiednią wymianę powietrza przy jednoczesnym zmniejszeniu kosztów ponoszonych na ogrzewanie domu.  Dodatkowymi plusami wykorzystania centrali Komfovent Domekt jest brak ryzyka zamarznięcia wymiennika, oraz odzysk wilgoci dla zimy.

Centrale Komfovent zapewniają prosta i łatwa obsługę poprzez dotykowy sterownik LCD. Wszystkie komunikaty wyświetlane są w języku polskim. Zintegrowana automatyka pozwala na płynną regulację wentylacją (dzięki zastosowaniu energooszczędnych silników EC). Dodatkowo jest możliwość sterowania jednostką z poziomu domu inteligentnego (BMS).

Warto pamiętać iż centrale Komfovent Domekt maja filtry wysokiej klasy filtracji powietrza F7 w standardzie urządzenia. Dzięki nim powietrze jest oczyszczone z zanieczyszczeń w o wiele lepszym stopniu niż na standardowych filtrach klasy G4 lub F5.

Centrale wentylacyjne Komfovent to optymalne rozwiązania dla komfortowego, zdrowego i energooszczędnego klimatu pomieszczenia.

Centrale wentylacyjne Komfovent występują z następującymi wymiennikami odzysku ciepła:

  • Wymienniki obrotowe
  • Wymienniki krzyżowe
  • Wymienniki przeciwprądowe
  • Wymienniki podwójne krzyżowe

W domach jak i mieszkaniach najczęściej używane są centrale wentylacyjne z wymiennikiem obrotowym. Jest to dobry wybór. Urządzenia tego typu mają przede wszystkim odzysk na poziomie około 85%, nie zamarzają podczas eksploatacji nawet w najzimniejsze dni. Dodatkowymi zaletami ”obrotówek” jest  brak dodatkowego systemu odprowadzającego skropliny oraz brak konieczności korzystania z wstępnej nagrzewnicy elektrycznej.

System wentylacji Ventia projektowane są zgodnie z potrzebami Klienta. Prosty w obsłudze i konserwacji gwarantuje maksymalny komfort użytkowania.

Twoja przeglądarka nie spełnia minimalnych wymagań naszego nowego serwisu!

Uaktualnij przęglądarkę aby wyświetlić naszą stronę poprawnie. Aktualizacja

×