Domy energooszczędne

Domy energooszczędne


Zagadnienia związane z energooszczędnością już na dobre weszły w codzienność polskiego budownictwa. Świadomość inwestorów na temat kosztów utrzymania ich przyszłych domów każe również projektantom nieustannie się szkolić i zdobywać nowe umiejętności, które później mogą zaoferować swoim klientom. Staramy się na bieżąco śledzić zarówno nowe przepisy jak i rozwiązania techniczne z zakresu energooszczędności tak aby zawsze dysponować aktualną wiedzą.


CZY WARTO WYBUDOWAĆ DOM ENERGOOSZCZĘDNY?

W roku 2013 po raz pierwszy pojawiło się w polskich przepisach pojęcie budynku energooszczędnego. Poza szeregiem właściwości jego przegród oraz zastosowanych systemów ogrzewania i wentylacji określono parametr zapotrzebowania na energię użytkową, który dla domu energooszczędnego nie może przekroczyć 40kWh/m2/rok. I chociaż definicja ta pojawiła się w związku z programem dopłat do budowy domów energooszczędnych to można spodziewać się, że w najbliższych latach będzie określała podstawowe zasady projektowania domu energooszczędnego. Bez względu jednak na stworzone zasady podstawowa idea budynku energooszczędnego pozostaje ta sama. Jest to budynek, w którym ograniczono do minimum straty energii i zapotrzebowanie na energię. W koncepcji domu energooszczędnego uwzględniono zarówno możliwości pozyskania energii ze źródeł odnawialnych – energii słonecznej (kolektory słoneczne), energii z wnętrza ziemi (pompy ciepła), jak również możliwości jego odzysku (wentylacja mechaniczna z rekuperacją czy też popularny kominek z płaszczem wodnym).

Zachęcamy do zapoznania się z naszym poradnikiem stanowiącym pakiet rozwiązań, jakie współczesne technologie mogą zaoferować zarówno pod względem aktywnej, jak i pasywnej ochrony cieplnej naszego domu.

Projekty z "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Sp. k.

Pracownicy "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Sp. k. śledzą wydarzenia związane z budownictwem energooszczędnym już od kilku lat. Dzięki temu możemy udzielić inwestorom wyczerpującej odpowiedzi na nurtujące ich pytania. Pomagamy wybrać odpowiedni sposób ogrzewania domu i zabezpieczenia go przed stratą ciepła. Zapraszamy do zadawania pytań.

Dziękujemy Państwu za odwiedzanie naszej witryny i pojawiające się pytania. Niektóre z nich są naprawdę skomplikowane, dzięki czemu sami sięgamy coraz głębiej do źródeł wiedzy na temat domów energooszczędnych. Prowadzimy obecnie poradnik, który w przystępny sposób opisuje i pokazuje, jak zmienić projekt w energooszczędne, przytulne centrum rodzinnego życia.

Każdy projekt z naszej oferty może zostać dostosowany do wymagań NFOŚiGW dla domów energooszczędnych!

ENERGOOSZCZĘDNE DOMY - PROJEKTY MULTI-COMFORT


Kolekcja domów w energooszczędnym standardzie Multi-Comfort.
Zobacz

BEZPŁATNY KATALOG Z PROJEKTAMI DOMÓW


Tylko w "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Sp. k.! Zamów telefonicznie  projekt domu i odbierz wybrany przez siebie jeden z trzech prezentów.
Zobacz

Zapisz się do newslettera

Newsletter

Podaj adres e-mail

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 2-4 2) osobą kontaktową w sprawie danych osobowych z ramienia "Dobre Domy Flak & Abramowicz" Sp. z o.o. Spółka komandytowa jest Pełnomocnik ds. Ochrony Danych Osobowych Osobowych - e-mail: odo@dobredomy.pl , nr. tel. 71 352 04 40 3) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celach marketingowych na podstawie art. 6 ust 1 pkt a) RODO. 4) Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane i przetwarzane   więcej czasu cofnięcia wyrażonej zgody. 5) Pani/Pana dane osobowe mogą zostać przekazane podmiotom przetwarzającym je na zlecenie Administratora, takim jak: agencje marketingowe, dostawcy usług teleinformatycznych, firmy kurierskie, podmioty obsługujące płatności, dostawcy usług księgowych, prawnych i doradczych, podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa 6) posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania (jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody), którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem 7) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony danych Osobowych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.; 8) podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania oraz wyrażenia powyższych zgód marketingowych uniemożliwi otrzymywanie Newslettera. Jeśli chce Pani/Pan dowiedzieć się więcej na temat przetwarzanych przez nas danych osobowych – zachęcamy do zapoznania się z naszą Polityką Prywatności (https://www.dobredomy.pl/dd_files/File/polityka-prywatnosci-pracowni.pdf)

Dziękujemy

za zapis do newslettera

Ważne informacje

Polecane kategorie

Polecane

Newsletter

Zapisz się do newslettera
i otrzymaj

100

rabatu

na projekt Twojego domu!

Newsletter

Zostań z nami!
Otrzymałeś

5%

rabatu

na projekt Twojego domu!

Sprawdź dostępność projektu

W celu sprawdzenia dostępności tego projektu prosimy o kontakt telefoniczny z Biurem Obsługi Klienta (tel. 71 352 04 40, biuro@dobredomy.pl).