ZAMÓW KATALOG
71 352 04 40
BEZPŁATNE KONSULTACJE
FACEBOOK
DOŁĄCZ DO NAS
NEWSLETTER
ZAPISZ SIĘ

Projekty rezydencji

Projekty rezydencji to propozycje domów dla najbardziej wymagających Klientów, posiadających rozległe działki i ceniących wygodny styl życia. Oferowane przez naszą Pracownię rezydencje, zostały zaprojektowane z myślą o dość licznych rodzinach i są doskonałym połączeniem nowoczesnej formy z klasyczną elegancją. Rozłożyste dachy i niebanalne wnętrza, nadają tym domom wyniosłego charakteru, który z pewnością docenią Klienci o najbardziej wyrafinowanych potrzebach. Jasny i klarowny podział funkcjonalny współgra tu z delikatnymi elewacjami, a doskonale przemyślane bryły zapewniają mieszkańcom poczucie intymności. Nasze projekty rezydencji wyróżnia ponadto okazała i ponadczasowa przestrzeń, pełna światła, dająca poczucie wolności i nieskrępowanej swobody. To projekty domów z duszą, niezwykle oryginalne, zdecydowanie wyróżniające się z otoczenia. Inwestorzy posiadający duże działki dostrzegą w serii tych domów zróżnicowanie zastosowanych w nich materiałów, które fantastycznie harmonizują z bryłą , tworząc niepowtarzalny klimat.

więcej

Domy rezydencje

Wszystkim fanom luksusowego stylu, elegancji i przestronnych wnętrz, prezentujemy ofertę projektów domów rezydencji, przygotowanych przez naszą pracownie architektoniczną. Połączenie dobrego smaku z funkcjonalnością to to, co chcemy zaproponować naszym inwestorom.

Cechy domów rezydencji:

  • Budynki są bardzo duże, dlatego sprawdzą się w przypadku osób ceniących sobie przestronne wnętrza.
  • Duża przestrzeń i elegancja zachowana przy projektowaniu sprawiają, że rezydencje wyglądają bardzo luksusowo, a ich walory stylistyczne przyciągają zachwycone spojrzenia.

Plusy domów rezydencji:

  • Ogromna przestrzeń pozwala na zamieszkanie dużej rodzinie, która marzy o domu o wysokim standardzie.
  • Piękne, stylowe koncepcje zachwycą każdego estetę i pozwolą cieszyć się domem, który został zaprojektowany ze smakiem i zachowaniem najwyższej klasy wizualnej. Dom rezydencja zachwyci rodzinę i każdego gościa.
  • Rezydencję bez problemu można podzielić na dwa oddzielne mieszkania, co sprawdzi się w przypadku konieczności wygospodarowania miejsca dla pary seniorów lub dorosłych dzieci, które chcą pozostać w domu rodzinnym.
  • Udogodnienia, które można spotkać w przypadku domów rezydencji, takie jak balkony, taras i basen mogą posłużyć za miejsca niecodziennej rozrywki. W takim domu wakacje i urlopy mogą być wspaniałe nawet bez wychodzenia na zewnątrz.

Idealne dla:

  • Wszystkich tych, którzy marzą o luksusowym domu i wygodnym życiu w otoczeniu piękna i dobrego smaku. Dom rezydencja to koszt, na który należy być przygotowanym, więc oferta skierowana jest do osób dysponującym odpowiednim budżetem. Ze względu na przestrzeń, dom doskonale sprawdzi się w przypadku dużych, wielopokoleniowych rodzin.

Koszty budowy domów rezydencji:

Dom rezydencja to inwestycja, na którą decydują się klienci, mający świadomość, że cały proces wymaga odpowiedniego budżetu. Ze względu na powierzchnię, zwiększą się koszty ścian, jak również wydatki związane z dachem. To drugie zależy oczywiście od tego, na jaki dach się zdecydujemy – płaski może być droższy od spadzistego. Do wszystkiego dochodzi również kwestia wyboru, w jakiej technologii zdecydują się Państwo wybudować dom. Domy luksusowe są coraz częściej energooszczędne, co wiąże się z większymi kosztami początkowymi, jednak można zdecydować się także na materiały standardowe.  

mniej

SORTUJ WEDŁUG:   NAZWY  |  POWIERZCHNI UŻYTKOWEJ
Twoja przeglądarka nie spełnia minimalnych wymagań naszego nowego serwisu!

Uaktualnij przęglądarkę aby wyświetlić naszą stronę poprawnie. Aktualizacja

×