ZAMÓW KATALOG
71 352 04 40
BEZPŁATNE KONSULTACJE
FACEBOOK
DOŁĄCZ DO NAS
POMOC FACHOWCA
Sprawdź
NEWSLETTER
ZAPISZ SIĘ
ZAMÓW PROJEKT    2 207 zł 2 457 zł* * promocja dotyczy klientów indywidualnych Zobacz co dostajesz gratis

CHARAKTERYSTYKA

Opis

Niewielki i elegancki projekt domu Rosa to typowy, parterowy dom. Układ funkcjonalny projektu Rosa zaspokoi oczekiwania 3-5-osobowej rodziny, która poszukuje projektu domu bez garażu. Część ogólnodostępna obejmuje pokój dzienny, który został przestrzennie połączony z jadalnią, kuchnię z przyległym schowkiem oraz pomieszczenie gospodarcze. W części prywatnej znajdują się trzy sypialnie z ogólnodostępną łazienką.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop gęstożebrowy oraz żelbetowy-monolityczny.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym, okładziną drewnianą i klinkierową. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

 • Małgorzata Dracz
 • Marcin Abramowicz
KREDYT NA BUDOWĘ DOMU - PROMOCJA

KOSZTORYS

CENY UŚREDNIONE
kosztorys ceny uśrednione – jest to opracowanie, w którym ceny materiałów, robocizny i sprzętu zostały przyjęte jako średnie ceny, dostępne w cennikach SEKOCENBUD. Kosztorysy te przedstawiają koszty budowy dla systemu wynajęcia firmy budowlanej, która na zlecenie wybuduje budynek mieszkalny. Zawarte koszty obejmują pełen zakres łącznie z robotami zewnętrznymi, wejściami i tarasem, zgodnie z projektem budowlanym.
CENY PRZY
BUDOWIE METODĄ
GOSPODARCZĄ
kosztorysy dla systemu gospodarczego – opracowanie to przedstawia koszty wybudowania budynku w zakresie wynajęcia ekip budowlanych a także zaangażowania się inwestora w niektóre roboty budowlane i prace zlecone „fachowcom”. W stosunku do cen średnich, ceny te uwzględniają minimalne stawki robocizny, a dla materiałów budowlanych - ceny z 10% rabatem. Zakres kosztów pośrednich (organizacji placu budowy czy kosztów związanych z prowadzeniem firmy budowlanej) oraz zakupu materiałów, został przyjęty na minimalnym poziomie. Koszty te również obejmują pełen zakres robót łącznie z zakresem zewnętrznym.
WERSJA EKONOMICZNA
kosztorys w wersji ekonomicznej – przedstawia koszty tak jak w przypadku metody gospodarczej, czyli minimalne robocizny i kosztów pośrednich. Jednakże w swoim zakresie nie obejmują robót zewnętrznych, oraz materiały opisane w projekcie jak np. dachówka ceramiczna czy izolacja cieplna, stolarka okienna zostały zastąpione materiałami tańszymi dostępnymi na rynku. W zakresie wykończenia elewacji, w kosztorysie tym został przyjęty tynk mineralny (zamiana wykończenia z kamienia czy desek elewacyjnych na tynk mineralny).
Stan surowy
zamknięty
stan surowy zamknięty - to etap budowy, który obejmuje roboty ziemne i fundamentowe, roboty murowe, stropy, konstrukcję i pokrycie dachu. Wykonane są również wylewki betonowe pod posadzki, ścianki działowe oraz wmontowane są okna i drzwi zewnętrzne.
157 000 zł 119 000 zł tymczasowy
brak wyceny
Stan wykończony
Stan wykończony "pod klucz" jest to etap końcowy budowy. Obejmuje elementy stanu surowego zamkniętego oraz dodatkowo: wykończenie ścian i sufitów wraz z ociepleniem dachu, wykonanie elewacji, wykonanie podłóg i posadzek, wykonanie i wykończenie balkonów oraz stolarkę wewnętrzną.
282 000 zł 205 000 zł 197 000 zł
Elementy zewnętrzne
elementy zewnętrzne – dotyczą wejść, podjazdów i tarasów.
20 000 zł 14 000 zł tymczasowy
brak wyceny
Instalacje
instalacje – ich wartość przyjmowana jest szacunkowo, na poziomie 20% wartości robót kosztorysowych w danej wersji wyceny
56 400 zł 41 000 zł 39 400 zł

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają
szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji
przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.

Parametry

POWIERZCHNIA UŻYTKOWA104.8 m²
Powierzchnia zabudowy146.6 m²
Kubatura netto304.8 m³
Powierzchnia dachu213.0 m²
Kąt nachylenia dachu30°
Wysokość budynku6.7 m
Min. wymiary działki dł.18.28 m
Min. wymiary działki szer.22.02 m
Liczba pokoi3
Liczba łazienek2
Garaż0
ZAMÓW PROJEKT    2 207 zł 2 457 zł* * promocja dotyczy klientów indywidualnych

Dlaczego warto u nas zamówić projekt?

Do każdego projektu otrzymasz:

 • zestawienie materiałów do stanu surowego
 • zestawienie powierzchni ścian
 • bezpłatną zgodę na zmiany w dokumentacji
 • pakiet energetyczny
 • obrys budynku w skali 1:500 w formacie pdf lub dwg
 • zbiór poradników od producentów materiałów budowlanych
 • teczkę na dokumentację projektową

oraz w zależności od projektu:

 • projekt prefabrykowanej więźby dachowej
 • plan wentylacji mechanicznej

Bezpłatne konsultacje z architektem:

Wszystkie projekty na stronie są wykonane przez architektów z Pracowni Dobre Domy. Możesz bezpośrednio skontaktować się z autorem projektu: email: info@dobredomy.pl / tel. 71 352 04 40

Gwarancja satysfakcji

Jeśli zakupiony projekt nie spełni Twoich oczekiwań, masz 14 dni na jego zwrot i otrzymanie pieniędzy z powrotem lub 90 dni na wymianę na inny projekt.

Najszybsza realizacja zamówienia

Zamówiony projekt wysyłamy w ciągu 24h!*
*nie dotyczy projektów w fazie koncepcji

Bezpłatna wysyłka

Komentarze z forum

2014-01-02 08:39

Witam Rozpoczęliśmy niedawno budowę domu Karina I, mamy już wykonany stan zerowy. Od pewnego czasu zaczęła się nam podobać elewacja frontowa z projektu Rosa. Czy możemy zmienić wygląd elewacji naszego domu i stylizować ją na Rosę bez konieczności zmiany projektu i puźniejszych problemów z oddaniem domu do eksploatacji? Paweł
Witam Zmiany związane z kolorystyką budynku, detalami wykończeniowymi elewacji nie są zmianami istotnymi, i jeśli nie maja Państwo nadzoru konserwatora zabytków bądź zastrzeżonej w miejscowym planie zagopodarowania kolorystyki domu, to można takie zmiany spokojnie wprowadzić odnotowując ten fakt jedynie w dzienniku budowy. Pozdrawiam

Dobre Domy

+

2014-01-01 13:33

Witam Rozpoczęliśmy niedawno budowę domu Karina I, mamy już wykonany stan zerowy. Od pewnego czasu zaczęła się nam podobać elewacja frontowa z projektu Rosa. Czy możemy zmienić wygląd elewacji naszego domu i stylizować ją na Rosę bez konieczności zmiany projektu i puźniejszych problemów z oddaniem domu do eksploatacji? Paweł

Paweł

+

2012-02-20 18:54

Nie taki straszny jak go malują :)

witek

+

2011-12-29 14:46

Projekt domu Rosa Szczegółowy opis projektu domu Rosa znajdą Państwo na naszej stronie: http://www.dobredomy.pl/projekt/rosa    Link do projektu: Projekt Rosa

Redakcja

+

IP: 178.63.168.238
Komentarz:
Podpis:

Zobacz wszystkie komentarze

Twoja przeglądarka nie spełnia minimalnych wymagań naszego nowego serwisu!

Uaktualnij przęglądarkę aby wyświetlić naszą stronę poprawnie. Aktualizacja

×