ZAMÓW KATALOG
71 352 04 40
BEZPŁATNE KONSULTACJE
FACEBOOK
DOŁĄCZ DO NAS
POMOC FACHOWCA
Sprawdź
NEWSLETTER
ZAPISZ SIĘ
ZAMÓW PROJEKT    2 480 zł 2 730 zł* * promocja dotyczy klientów indywidualnych Zobacz co dostajesz gratis

CHARAKTERYSTYKA

Opis

Niewątpliwą zaletą projektu Persefona są rozbudowane pomieszczenia gospodarcze, do których jest bezpośredni dostęp z hallu. Projekt domu Persefona posiada funkcjonalną i przestrzenną strefę dzienną, która zaspokoi potrzeby wszystkich domowników i będzie sprzyjać częstym spotkaniom w gronie najbliższych i przyjaciół. Persefona to dom z użytkowym poddaszem, przeznaczony dla 4-6-osobowej rodziny. Na parterze znajduje się pokój dzienny z bezpośrednim wyjściem do ogrodu, przestrzennie połączony z jadalnią i kuchnią. Funkcji mieszkalnej dopełniają gabinet, spiżarnia, garderoba oraz łazienka. Jednostanowiskowy garaż dostępny poprzez pomieszczenie gospodarcze. Na poddaszu znajdują się trzy sypialnie z ogólnodostępną łazienką oraz strych, który można zaadaptować na dodatkowy pokój.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych docieplonych styropianem, posadowione na betonowych fundamentach. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop gęstożebrowy/żelbetowy.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym. Pokrycie dachu – dachówka ceramiczna lub cementowa.

Autor

  • Marcin Abramowicz
KREDYT NA BUDOWĘ DOMU - PROMOCJA

KOSZTORYS

CENY UŚREDNIONE
kosztorys ceny uśrednione – jest to opracowanie, w którym ceny materiałów, robocizny i sprzętu zostały przyjęte jako średnie ceny, dostępne w cennikach SEKOCENBUD. Kosztorysy te przedstawiają koszty budowy dla systemu wynajęcia firmy budowlanej, która na zlecenie wybuduje budynek mieszkalny. Zawarte koszty obejmują pełen zakres łącznie z robotami zewnętrznymi, wejściami i tarasem, zgodnie z projektem budowlanym.
CENY PRZY
BUDOWIE METODĄ
GOSPODARCZĄ
kosztorysy dla systemu gospodarczego – opracowanie to przedstawia koszty wybudowania budynku w zakresie wynajęcia ekip budowlanych a także zaangażowania się inwestora w niektóre roboty budowlane i prace zlecone „fachowcom”. W stosunku do cen średnich, ceny te uwzględniają minimalne stawki robocizny, a dla materiałów budowlanych - ceny z 10% rabatem. Zakres kosztów pośrednich (organizacji placu budowy czy kosztów związanych z prowadzeniem firmy budowlanej) oraz zakupu materiałów, został przyjęty na minimalnym poziomie. Koszty te również obejmują pełen zakres robót łącznie z zakresem zewnętrznym.
WERSJA EKONOMICZNA
kosztorys w wersji ekonomicznej – przedstawia koszty tak jak w przypadku metody gospodarczej, czyli minimalne robocizny i kosztów pośrednich. Jednakże w swoim zakresie nie obejmują robót zewnętrznych, oraz materiały opisane w projekcie jak np. dachówka ceramiczna czy izolacja cieplna, stolarka okienna zostały zastąpione materiałami tańszymi dostępnymi na rynku. W zakresie wykończenia elewacji, w kosztorysie tym został przyjęty tynk mineralny (zamiana wykończenia z kamienia czy desek elewacyjnych na tynk mineralny).
Stan surowy
zamknięty
stan surowy zamknięty - to etap budowy, który obejmuje roboty ziemne i fundamentowe, roboty murowe, stropy, konstrukcję i pokrycie dachu. Wykonane są również wylewki betonowe pod posadzki, ścianki działowe oraz wmontowane są okna i drzwi zewnętrzne.
286 000 zł 193 000 zł tymczasowy
brak wyceny
Stan wykończony
Stan wykończony "pod klucz" jest to etap końcowy budowy. Obejmuje elementy stanu surowego zamkniętego oraz dodatkowo: wykończenie ścian i sufitów wraz z ociepleniem dachu, wykonanie elewacji, wykonanie podłóg i posadzek, wykonanie i wykończenie balkonów oraz stolarkę wewnętrzną.
464 000 zł 301 000 zł tymczasowy
brak wyceny
Elementy zewnętrzne
elementy zewnętrzne – dotyczą wejść, podjazdów i tarasów.
tymczasowy
brak wyceny
tymczasowy
brak wyceny
tymczasowy
brak wyceny
Instalacje
instalacje – ich wartość przyjmowana jest szacunkowo, na poziomie 20% wartości robót kosztorysowych w danej wersji wyceny
92 800 zł 60 200 zł tymczasowy
brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają
szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji
przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.

Parametry

POWIERZCHNIA UŻYTKOWA146.6 m²
+ Powierzchnia garażu25.0 m²
+ Strych21.2 m²
Powierzchnia zabudowy154.1 m²
Kubatura netto580.8 m³
Powierzchnia dachu256.2 m²
Kąt nachylenia dachu40°
Wysokość budynku8.4 m
Min. wymiary działki dł.19.92 m
Min. wymiary działki szer.22.87 m
Liczba pokoi4
Liczba łazienek2
Garaż1
ZAMÓW PROJEKT    2 480 zł 2 730 zł* * promocja dotyczy klientów indywidualnych

Dlaczego warto u nas zamówić projekt?

Do każdego projektu otrzymasz:

  • zestawienie materiałów do stanu surowego
  • zestawienie powierzchni ścian
  • bezpłatną zgodę na zmiany w dokumentacji
  • pakiet energetyczny
  • obrys budynku w skali 1:500 w formacie pdf lub dwg
  • zbiór poradników od producentów materiałów budowlanych
  • teczkę na dokumentację projektową

oraz w zależności od projektu:

  • projekt prefabrykowanej więźby dachowej
  • plan wentylacji mechanicznej

Bezpłatne konsultacje z architektem:

Wszystkie projekty na stronie są wykonane przez architektów z Pracowni Dobre Domy. Możesz bezpośrednio skontaktować się z autorem projektu: email: info@dobredomy.pl / tel. 71 352 04 40

Gwarancja satysfakcji

Jeśli zakupiony projekt nie spełni Twoich oczekiwań, masz 14 dni na jego zwrot i otrzymanie pieniędzy z powrotem lub 90 dni na wymianę na inny projekt.

Najszybsza realizacja zamówienia

Zamówiony projekt wysyłamy w ciągu 24h!*
*nie dotyczy projektów w fazie koncepcji

Bezpłatna wysyłka

Komentarze z forum

2016-11-02 05:22

Witam serdecznie Wraz z małżonka jesteśmy na etapie wyboru projektu. Wszystko wskazuje na Persefone. Chielibyśmy jednak wcześniej zobaczys jej wnetrze..czy dysponują Państwo jakimis zdj z wnętrza..mogą być nawet z etapu budowy. Może oglądali Państwo przed budową Persefonke..podaje email : saint319@wp.pl..

swientykris

+

2016-10-10 11:28

Witam Zbudowaliśmy z mężem Persefonę i jesteśmy bardzo zadowoleni. Tynki skończone. W tym miesiącu hydraulika i podłogi. Jedyne co chcielibyśmy zmienić to większa kotłownia. Polecam ten projekt
Witam, czy mogłabym prosić o kontakt na maila? betisot@wp.pl

mabeja

+

2016-08-03 06:22

Witam.Projekt persefona jest jak dla mnie najladniejszym projektem jaki znalazlem jesli to mozliwe to prosil bym o przeslanie szczegolowych rysunkow,zestaw materialow i kosztorys,zebym wiedzial na jakie koszta sie nastawic i jaki kredycik ewentualnie zaciagnac :D Chcialbym sie rowniez dowiedziec czy istnieje mozliwosc przerobienia garazu na dwustanowiskowy?Moj e-mail: borsuk52@op.pl Z gory dziekuje i pozdrawiam.
Witam. Materiały prześlę w dniu dzisiejszym. Jest możliwość przeprojektowania garażu. Tego typu zmiany proponujemy wykonać na etapie adaptacji projektu. Wybrany przez Pana architekt dokona ich wyceny i wprowadzi na nasz oryginalny projekt. Nasza pracownia jako autor projektu wyda bezpłatną zgodę na wprowadzenie zmian.Pozdrawiam.

Dobre Domy

+

2016-08-02 17:35

Witam.Projekt persefona jest jak dla mnie najladniejszym projektem jaki znalazlem jesli to mozliwe to prosil bym o przeslanie szczegolowych rysunkow,zestaw materialow i kosztorys,zebym wiedzial na jakie koszta sie nastawic i jaki kredycik ewentualnie zaciagnac :D Chcialbym sie rowniez dowiedziec czy istnieje mozliwosc przerobienia garazu na dwustanowiskowy?Moj e-mail: borsuk52@op.pl Z gory dziekuje i pozdrawiam.

Szymon

+

2016-01-09 17:12

Witam Zbudowaliśmy z mężem Persefonę i jesteśmy bardzo zadowoleni. Tynki skończone. W tym miesiącu hydraulika i podłogi. Jedyne co chcielibyśmy zmienić to większa kotłownia. Polecam ten projekt
WItam Zachęcam do umieszczenia na forum zdjęć - chętnie obejrzymy relizację!!   Pozdrawiam

Dobre Domy

+

IP: 178.63.168.238
Komentarz:
Podpis:

Zobacz wszystkie komentarze

Twoja przeglądarka nie spełnia minimalnych wymagań naszego nowego serwisu!

Uaktualnij przęglądarkę aby wyświetlić naszą stronę poprawnie. Aktualizacja

×