ZAMÓW KATALOG
71 352 04 40
BEZPŁATNE KONSULTACJE
FACEBOOK
DOŁĄCZ DO NAS
POMOC FACHOWCA
Sprawdź
NEWSLETTER
ZAPISZ SIĘ
ZAMÓW PROJEKT    2 606 zł 2 856 zł* * promocja dotyczy klientów indywidualnych Zobacz co dostajesz gratis

CHARAKTERYSTYKA

Opis

Projekt domu Owidiusz to doskonała propozycja dla osób poszukujących nowoczesnego, piętrowego domu, komfortowego i niezwykle wygodnego. Ciekawa bryła sprawi, że dom ten z pewnością wyróżni się z otoczenia, a jego reprezentacyjny wygląd przyciągnie uwagę. Parter domu rozplanowany jest tak, aby zapewnić maksimum wygody w jego użytkowaniu. Z wiatrołapu przechodzimy do hallu, z którego jest wejście do łazienki, gabinetu, dalej do schowka, a następnie pomieszczenia gospodarczego i garażu. Strefa dzienna obejumuje bardzo duży salon, przestronną jadalnię i kuchnię wraz ze spiżarnią. Piętro to niezwykle komfortowa strefa prywatna domowników. Gospodarzy domu ucieszy sypialnia z osobną garderoba i łazienką. Dla pozostałych domowników przewidziano dwa duże pokoje (jeden z własną garderobą) oraz wspólną garderobę, przez którą przechodzi się do łazienki.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków wapienno-piaskowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop żelbetowy, monolityczny.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym oraz okładziną drewnianą. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Autor

 • Marcin Abramowicz
 • Marta Zaperty-Adamek
KREDYT NA BUDOWĘ DOMU - PROMOCJA

KOSZTORYS

CENY UŚREDNIONE
kosztorys ceny uśrednione – jest to opracowanie, w którym ceny materiałów, robocizny i sprzętu zostały przyjęte jako średnie ceny, dostępne w cennikach SEKOCENBUD. Kosztorysy te przedstawiają koszty budowy dla systemu wynajęcia firmy budowlanej, która na zlecenie wybuduje budynek mieszkalny. Zawarte koszty obejmują pełen zakres łącznie z robotami zewnętrznymi, wejściami i tarasem, zgodnie z projektem budowlanym.
CENY PRZY
BUDOWIE METODĄ
GOSPODARCZĄ
kosztorysy dla systemu gospodarczego – opracowanie to przedstawia koszty wybudowania budynku w zakresie wynajęcia ekip budowlanych a także zaangażowania się inwestora w niektóre roboty budowlane i prace zlecone „fachowcom”. W stosunku do cen średnich, ceny te uwzględniają minimalne stawki robocizny, a dla materiałów budowlanych - ceny z 10% rabatem. Zakres kosztów pośrednich (organizacji placu budowy czy kosztów związanych z prowadzeniem firmy budowlanej) oraz zakupu materiałów, został przyjęty na minimalnym poziomie. Koszty te również obejmują pełen zakres robót łącznie z zakresem zewnętrznym.
WERSJA EKONOMICZNA
kosztorys w wersji ekonomicznej – przedstawia koszty tak jak w przypadku metody gospodarczej, czyli minimalne robocizny i kosztów pośrednich. Jednakże w swoim zakresie nie obejmują robót zewnętrznych, oraz materiały opisane w projekcie jak np. dachówka ceramiczna czy izolacja cieplna, stolarka okienna zostały zastąpione materiałami tańszymi dostępnymi na rynku. W zakresie wykończenia elewacji, w kosztorysie tym został przyjęty tynk mineralny (zamiana wykończenia z kamienia czy desek elewacyjnych na tynk mineralny).
Stan surowy
zamknięty
stan surowy zamknięty - to etap budowy, który obejmuje roboty ziemne i fundamentowe, roboty murowe, stropy, konstrukcję i pokrycie dachu. Wykonane są również wylewki betonowe pod posadzki, ścianki działowe oraz wmontowane są okna i drzwi zewnętrzne.
261 000 zł 187 000 zł tymczasowy
brak wyceny
Stan wykończony
Stan wykończony "pod klucz" jest to etap końcowy budowy. Obejmuje elementy stanu surowego zamkniętego oraz dodatkowo: wykończenie ścian i sufitów wraz z ociepleniem dachu, wykonanie elewacji, wykonanie podłóg i posadzek, wykonanie i wykończenie balkonów oraz stolarkę wewnętrzną.
487 000 zł 344 000 zł tymczasowy
brak wyceny
Elementy zewnętrzne
elementy zewnętrzne – dotyczą wejść, podjazdów i tarasów.
tymczasowy
brak wyceny
tymczasowy
brak wyceny
tymczasowy
brak wyceny
Instalacje
instalacje – ich wartość przyjmowana jest szacunkowo, na poziomie 20% wartości robót kosztorysowych w danej wersji wyceny
97 400 zł 68 800 zł tymczasowy
brak wyceny

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają
szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji
przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.

Parametry

POWIERZCHNIA UŻYTKOWA145.2 m²
+ Powierzchnia garażu18.8 m²
+ Pomieszczenie gospodarcze6.1 m²
Powierzchnia zabudowy147.5 m²
Kubatura netto514.5 m³
Powierzchnia dachu206.1 m²
Kąt nachylenia dachu25°
Wysokość budynku8.8 m
Min. wymiary działki dł.20.04 m
Min. wymiary działki szer.21.24 m
Liczba pokoi4
Liczba łazienek3
Garaż1
ZAMÓW PROJEKT    2 606 zł 2 856 zł* * promocja dotyczy klientów indywidualnych

Dlaczego warto u nas zamówić projekt?

Do każdego projektu otrzymasz:

 • zestawienie materiałów do stanu surowego
 • zestawienie powierzchni ścian
 • bezpłatną zgodę na zmiany w dokumentacji
 • pakiet energetyczny
 • obrys budynku w skali 1:500 w formacie pdf lub dwg
 • zbiór poradników od producentów materiałów budowlanych
 • teczkę na dokumentację projektową

oraz w zależności od projektu:

 • projekt prefabrykowanej więźby dachowej
 • plan wentylacji mechanicznej

Bezpłatne konsultacje z architektem:

Wszystkie projekty na stronie są wykonane przez architektów z Pracowni Dobre Domy. Możesz bezpośrednio skontaktować się z autorem projektu: email: info@dobredomy.pl / tel. 71 352 04 40

Gwarancja satysfakcji

Jeśli zakupiony projekt nie spełni Twoich oczekiwań, masz 14 dni na jego zwrot i otrzymanie pieniędzy z powrotem lub 90 dni na wymianę na inny projekt.

Najszybsza realizacja zamówienia

Zamówiony projekt wysyłamy w ciągu 24h!*
*nie dotyczy projektów w fazie koncepcji

Bezpłatna wysyłka

Komentarze z forum

2017-08-07 12:57

Witam, jestem zainteresowana projektem. Bardzo proszę o przesłanie kosztorysu i bezpłatnych materiałów na adres: gt4@gazeta.pl Dziękuję i pozdrawiam,
Witam Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym.   Pozdrawiam

Dobre Domy

+

2017-08-07 07:20

Witam, jestem zainteresowana projektem. Bardzo proszę o przesłanie kosztorysu i bezpłatnych materiałów na adres: gt4@gazeta.pl Dziękuję i pozdrawiam,

Tomek

+

2017-07-06 07:05

Witam, jestem zainteresowana projektem. Bardzo proszę o przesłanie bezpłatnych materiałów na adres a__rosiak@wp.pl . Dziękuję i pozdrawiam
Witam. Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym. Pozdrawiam.

Dobre Domy

+

2017-07-06 06:29

Witam, jestem zainteresowana projektem. Bardzo proszę o przesłanie bezpłatnych materiałów na adres a__rosiak@wp.pl . Dziękuję i pozdrawiam

Aga

+

2017-04-03 12:04

Witam, jestem zainteresowana projektem. Bardzo proszę o przesłanie bezpłatnych materiałów na adres irencia20@wp.pl Pozdrawiam.
Witam Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym.   Pozdrawiam

Dobre Domy

+

IP: 178.63.168.238
Komentarz:
Podpis:

Zobacz wszystkie komentarze

Twoja przeglądarka nie spełnia minimalnych wymagań naszego nowego serwisu!

Uaktualnij przęglądarkę aby wyświetlić naszą stronę poprawnie. Aktualizacja

×