ZAMÓW KATALOG
71 352 04 40
BEZPŁATNE KONSULTACJE
FACEBOOK
DOŁĄCZ DO NAS
POMOC FACHOWCA
Sprawdź
NEWSLETTER
ZAPISZ SIĘ
ZAMÓW PROJEKT    2 627 zł 2 877 zł* * promocja dotyczy klientów indywidualnych Zobacz co dostajesz gratis

CHARAKTERYSTYKA

Opis

Projekt domu Milena II to budynek z użytkowym poddaszem, dla 4-5-osobowej rodziny. Na parterze domu Milena II znajdują się: pokój dzienny połączony z jadalnią, kuchnia, łazienka, pokój gościnny/gabinet oraz duże pomieszczenie gospodarcze dostępne z garażu dwustanowiskowego. Na poddaszu zaprojektowano trzy pokoje, przestronną łazienkę oraz obszerny strych, który można zaadaptować na dodatkowy pokój. Projekt dostępny w wersji z garażem jednostanowiskowym - Milena. Projekt może być wykorzystany do zabudowy bliźniaczej.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków wapienno-piaskowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych, na poddaszu g-k. Strop gęstożebrowy z elementami żelbetowymi.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym. Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Autor

  • Tomasz Flak
KREDYT NA BUDOWĘ DOMU - PROMOCJA

KOSZTORYS

CENY UŚREDNIONE
kosztorys ceny uśrednione – jest to opracowanie, w którym ceny materiałów, robocizny i sprzętu zostały przyjęte jako średnie ceny, dostępne w cennikach SEKOCENBUD. Kosztorysy te przedstawiają koszty budowy dla systemu wynajęcia firmy budowlanej, która na zlecenie wybuduje budynek mieszkalny. Zawarte koszty obejmują pełen zakres łącznie z robotami zewnętrznymi, wejściami i tarasem, zgodnie z projektem budowlanym.
CENY PRZY
BUDOWIE METODĄ
GOSPODARCZĄ
kosztorysy dla systemu gospodarczego – opracowanie to przedstawia koszty wybudowania budynku w zakresie wynajęcia ekip budowlanych a także zaangażowania się inwestora w niektóre roboty budowlane i prace zlecone „fachowcom”. W stosunku do cen średnich, ceny te uwzględniają minimalne stawki robocizny, a dla materiałów budowlanych - ceny z 10% rabatem. Zakres kosztów pośrednich (organizacji placu budowy czy kosztów związanych z prowadzeniem firmy budowlanej) oraz zakupu materiałów, został przyjęty na minimalnym poziomie. Koszty te również obejmują pełen zakres robót łącznie z zakresem zewnętrznym.
WERSJA EKONOMICZNA
kosztorys w wersji ekonomicznej – przedstawia koszty tak jak w przypadku metody gospodarczej, czyli minimalne robocizny i kosztów pośrednich. Jednakże w swoim zakresie nie obejmują robót zewnętrznych, oraz materiały opisane w projekcie jak np. dachówka ceramiczna czy izolacja cieplna, stolarka okienna zostały zastąpione materiałami tańszymi dostępnymi na rynku. W zakresie wykończenia elewacji, w kosztorysie tym został przyjęty tynk mineralny (zamiana wykończenia z kamienia czy desek elewacyjnych na tynk mineralny).
Stan surowy
zamknięty
stan surowy zamknięty - to etap budowy, który obejmuje roboty ziemne i fundamentowe, roboty murowe, stropy, konstrukcję i pokrycie dachu. Wykonane są również wylewki betonowe pod posadzki, ścianki działowe oraz wmontowane są okna i drzwi zewnętrzne.
194 000 zł 147 000 zł tymczasowy
brak wyceny
Stan wykończony
Stan wykończony "pod klucz" jest to etap końcowy budowy. Obejmuje elementy stanu surowego zamkniętego oraz dodatkowo: wykończenie ścian i sufitów wraz z ociepleniem dachu, wykonanie elewacji, wykonanie podłóg i posadzek, wykonanie i wykończenie balkonów oraz stolarkę wewnętrzną.
362 000 zł 265 000 zł 263 000 zł
Elementy zewnętrzne
elementy zewnętrzne – dotyczą wejść, podjazdów i tarasów.
16 000 zł 12 000 zł tymczasowy
brak wyceny
Instalacje
instalacje – ich wartość przyjmowana jest szacunkowo, na poziomie 20% wartości robót kosztorysowych w danej wersji wyceny
72 400 zł 53 000 zł 52 600 zł

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają
szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji
przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.

Parametry

POWIERZCHNIA UŻYTKOWA122.9 m²
+ Powierzchnia garażu31.9 m²
+ Pomieszczenie gospodarcze10.4 m²
+ Strych25.9 m²
Powierzchnia zabudowy144.3 m²
Kubatura netto583.8 m³
Powierzchnia dachu247.3 m²
Kąt nachylenia dachu43°
Wysokość budynku8.5 m
Min. wymiary działki dł.19.92 m
Min. wymiary działki szer.22.32 m
Liczba pokoi4
Liczba łazienek2
Garaż2
ZAMÓW PROJEKT    2 627 zł 2 877 zł* * promocja dotyczy klientów indywidualnych

Dlaczego warto u nas zamówić projekt?

Do każdego projektu otrzymasz:

  • zestawienie materiałów do stanu surowego
  • zestawienie powierzchni ścian
  • bezpłatną zgodę na zmiany w dokumentacji
  • pakiet energetyczny
  • obrys budynku w skali 1:500 w formacie pdf lub dwg
  • zbiór poradników od producentów materiałów budowlanych
  • teczkę na dokumentację projektową

oraz w zależności od projektu:

  • projekt prefabrykowanej więźby dachowej
  • plan wentylacji mechanicznej

Bezpłatne konsultacje z architektem:

Wszystkie projekty na stronie są wykonane przez architektów z Pracowni Dobre Domy. Możesz bezpośrednio skontaktować się z autorem projektu: email: info@dobredomy.pl / tel. 71 352 04 40

Gwarancja satysfakcji

Jeśli zakupiony projekt nie spełni Twoich oczekiwań, masz 14 dni na jego zwrot i otrzymanie pieniędzy z powrotem lub 90 dni na wymianę na inny projekt.

Najszybsza realizacja zamówienia

Zamówiony projekt wysyłamy w ciągu 24h!*
*nie dotyczy projektów w fazie koncepcji

Bezpłatna wysyłka

Komentarze z forum

2017-06-04 10:44

Witam, czy istnieje możliwość częściowego podpiwniczenia projektu Milena II w miejscu garażu i pomieszczenia gospodarczego, jeśli tak z jakimi kosztami należy się liczyć ?
WItam Budynek można podpiwniczyć - można to wykonać na 2 sposoby: - na etapie adaptacji projektu - wówczas koszta ustala się  architektem adaptującym - można zlecić naszym architektom - w sprawie wyceny proszę o kontakt mailowy na adres info@dobredomy.pl   Pozdrawiam

Dobre Domy

+

2017-06-02 17:18

Witam, czy istnieje możliwość częściowego podpiwniczenia projektu Milena II w miejscu garażu i pomieszczenia gospodarczego, jeśli tak z jakimi kosztami należy się liczyć ?

Gość

+

2017-05-30 13:43

Witam wraz z mężem jesteśmy zainteresowani projektem MILENA II czy mogłabym prosić o przesłanie rysunków rzutów z wymiarami pomieszczeń, zestawienie materiałów i aktualny kosztorys na adres edyta70192@gmail.com .  Czy zmiana materiału  na beton komórkowy jest opłacalna, chodzi mi o to czy nie wystąpi duża kondensacja pary wodnej w ścianie? Biorę pod uwagę wentylację mechaniczną w tym budynku. Pozdrawiam.
Witam Zapytanie przekazane do architektów - proszę oczekiwać odpowiedzi na podany adres mailowy.   Pozdrawiam

Dobre Domy

+

2017-05-30 07:01

Witam wraz z mężem jesteśmy zainteresowani projektem MILENA II czy mogłabym prosić o przesłanie rysunków rzutów z wymiarami pomieszczeń, zestawienie materiałów i aktualny kosztorys na adres edyta70192@gmail.com .  Czy zmiana materiału  na beton komórkowy jest opłacalna, chodzi mi o to czy nie wystąpi duża kondensacja pary wodnej w ścianie? Biorę pod uwagę wentylację mechaniczną w tym budynku. Pozdrawiam.

Gość

+

2017-05-03 17:42

Witam, materiał budowy domu można zmienić na pustak ceramiczny ?
Witam Na etapie adaptacji projektu mo zna dokonać zmiany materiałów na budowę domu.   Pozdrawiam

Dobre Domy

+

IP: 178.63.168.238
Komentarz:
Podpis:

Zobacz wszystkie komentarze

Twoja przeglądarka nie spełnia minimalnych wymagań naszego nowego serwisu!

Uaktualnij przęglądarkę aby wyświetlić naszą stronę poprawnie. Aktualizacja

×