ZAMÓW KATALOG
71 352 04 40
BEZPŁATNE KONSULTACJE
FACEBOOK
DOŁĄCZ DO NAS
POMOC FACHOWCA
Sprawdź
NEWSLETTER
ZAPISZ SIĘ
WYŚLIJ PROJEKT MAILEM
POBIERZ PREZENTACJĘ PROJEKTU PDF
DODAJ DO SCHOWKA
ZOBACZ PROJEKT NA JEDNEJ STRONIE

Malina

NAZWA PROJEKTU
99.90 m²
POWIERZCHNIA UŻYTKOWA
172 000 zł
Koszt budowy domu systemem gospodarczym do stanu wykończonego

CHARAKTERYSTYKA

Opis

Niewielki dom parterowy z użytkowym poddaszem, idealny dla 4-5-osobowej rodziny. Prosta bryła domu zwieńczona jest dwuspadowym dachem. Prosto z wiatrołapu przechodzimy do wnętrza domu, gdzie pokój dzienny tworzy jedną całość z kuchnią. Dopełnieniem parteru jest wc, pomieszczenie gospodarcze oraz dodatkowy pokój, mogący pełnić funkcję gabinetu lub pokoju dla gości. Poddasze domu Malina to trzy ustawne sypialnie oraz wspólna łazienka.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków wapienno-piaskowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop gęstożebrowy.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym oraz okładziną drewnianą i kamienną . Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Autor

  • Tomasz Flak
KREDYT NA BUDOWĘ DOMU - PROMOCJA

KOSZTORYS

CENY UŚREDNIONE
kosztorys ceny uśrednione – jest to opracowanie, w którym ceny materiałów, robocizny i sprzętu zostały przyjęte jako średnie ceny, dostępne w cennikach SEKOCENBUD. Kosztorysy te przedstawiają koszty budowy dla systemu wynajęcia firmy budowlanej, która na zlecenie wybuduje budynek mieszkalny. Zawarte koszty obejmują pełen zakres łącznie z robotami zewnętrznymi, wejściami i tarasem, zgodnie z projektem budowlanym.
CENY PRZY
BUDOWIE METODĄ
GOSPODARCZĄ
kosztorysy dla systemu gospodarczego – opracowanie to przedstawia koszty wybudowania budynku w zakresie wynajęcia ekip budowlanych a także zaangażowania się inwestora w niektóre roboty budowlane i prace zlecone „fachowcom”. W stosunku do cen średnich, ceny te uwzględniają minimalne stawki robocizny, a dla materiałów budowlanych - ceny z 10% rabatem. Zakres kosztów pośrednich (organizacji placu budowy czy kosztów związanych z prowadzeniem firmy budowlanej) oraz zakupu materiałów, został przyjęty na minimalnym poziomie. Koszty te również obejmują pełen zakres robót łącznie z zakresem zewnętrznym.
WERSJA EKONOMICZNA
kosztorys w wersji ekonomicznej – przedstawia koszty tak jak w przypadku metody gospodarczej, czyli minimalne robocizny i kosztów pośrednich. Jednakże w swoim zakresie nie obejmują robót zewnętrznych, oraz materiały opisane w projekcie jak np. dachówka ceramiczna czy izolacja cieplna, stolarka okienna zostały zastąpione materiałami tańszymi dostępnymi na rynku. W zakresie wykończenia elewacji, w kosztorysie tym został przyjęty tynk mineralny (zamiana wykończenia z kamienia czy desek elewacyjnych na tynk mineralny).
Stan surowy
zamknięty
stan surowy zamknięty - to etap budowy, który obejmuje roboty ziemne i fundamentowe, roboty murowe, stropy, konstrukcję i pokrycie dachu. Wykonane są również wylewki betonowe pod posadzki, ścianki działowe oraz wmontowane są okna i drzwi zewnętrzne.
126 000 zł 95 000 zł tymczasowy
brak wyceny
Stan wykończony
Stan wykończony "pod klucz" jest to etap końcowy budowy. Obejmuje elementy stanu surowego zamkniętego oraz dodatkowo: wykończenie ścian i sufitów wraz z ociepleniem dachu, wykonanie elewacji, wykonanie podłóg i posadzek, wykonanie i wykończenie balkonów oraz stolarkę wewnętrzną.
234 000 zł 172 000 zł 169 000 zł
Elementy zewnętrzne
elementy zewnętrzne – dotyczą wejść, podjazdów i tarasów.
23 000 zł 16 000 zł tymczasowy
brak wyceny
Instalacje
instalacje – ich wartość przyjmowana jest szacunkowo, na poziomie 20% wartości robót kosztorysowych w danej wersji wyceny
46 800 zł 34 400 zł 33 800 zł

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają
szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji
przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.

Parametry

POWIERZCHNIA UŻYTKOWA99.9 m²
Powierzchnia zabudowy79.3 m²
Kubatura netto315.9 m³
Powierzchnia dachu143.0 m²
Kąt nachylenia dachu45°
Wysokość budynku8.6 m
Min. wymiary działki dł.15.46 m
Min. wymiary działki szer.18.16 m
Liczba pokoi4
Liczba łazienek2
Garaż0

Dlaczego warto u nas zamówić projekt?

Do każdego projektu otrzymasz:

  • zestawienie materiałów do stanu surowego
  • zestawienie powierzchni ścian
  • bezpłatną zgodę na zmiany w dokumentacji
  • pakiet energetyczny
  • obrys budynku w skali 1:500 w formacie pdf lub dwg
  • zbiór poradników od producentów materiałów budowlanych
  • teczkę na dokumentację projektową

oraz w zależności od projektu:

  • projekt prefabrykowanej więźby dachowej
  • plan wentylacji mechanicznej

Bezpłatne konsultacje z architektem:

Wszystkie projekty na stronie są wykonane przez architektów z Pracowni Dobre Domy. Możesz bezpośrednio skontaktować się z autorem projektu: email: info@dobredomy.pl / tel. 71 352 04 40

Gwarancja satysfakcji

Jeśli zakupiony projekt nie spełni Twoich oczekiwań, masz 14 dni na jego zwrot i otrzymanie pieniędzy z powrotem lub 90 dni na wymianę na inny projekt.

Najszybsza realizacja zamówienia

Zamówiony projekt wysyłamy w ciągu 24h!*
*nie dotyczy projektów w fazie koncepcji

Bezpłatna wysyłka

Komentarze z forum

2017-04-25 08:46

Witam, proszę o przesłanie zestawienia kosztów związanych z budową na adres marcin.antoniszyn@gmail.com. Z góry Dziękuję. 
Witam Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym.   Pozdrawiam

Dobre Domy

+

2017-04-24 19:22

Witam, proszę o przesłanie zestawienia kosztów związanych z budową na adres marcin.antoniszyn@gmail.com. Z góry Dziękuję. 

Marcin

+

2017-04-24 12:04

Witam   Zastanawiam się nad kupnem projektu Malina lub Nina. Proszę o przesłanie wszelkich darmowych danych na temat tych projektów abym mógł sprawdzić jak wpasowują się w działkę i przeanalizował koszty budowy. Chciałbym w domu mieć rekuperacje i ogrzewanie podłogowe elektryczne wobec tego czy jest możliwe aby już u Państwa w projekcie pominąć kominy wentylacyjne. Komin zostałby tylko ewentualnie jeden przy kominku.   Proszę dane przesłać na adres mailowy: brodus@o2.pl   Pozdrawiam Paweł
Witam Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym. Zmiany dotyczące likwidacji kominów najlepiej nanieść na dokumentację na etapie adaptacji projektu. Jeśli jednak zależy Panu, aby wykonali to nasi architekcie – proszę o kontakt mailowy pod adresem info@dobredomy.pl   Pozdrawiam

Dobre Domy

+

2017-04-24 10:32

Witam   Zastanawiam się nad kupnem projektu Malina lub Nina. Proszę o przesłanie wszelkich darmowych danych na temat tych projektów abym mógł sprawdzić jak wpasowują się w działkę i przeanalizował koszty budowy. Chciałbym w domu mieć rekuperacje i ogrzewanie podłogowe elektryczne wobec tego czy jest możliwe aby już u Państwa w projekcie pominąć kominy wentylacyjne. Komin zostałby tylko ewentualnie jeden przy kominku.   Proszę dane przesłać na adres mailowy: brodus@o2.pl   Pozdrawiam Paweł

Paweł

+

2017-04-16 17:37

  Witam, prosiłabym o przesłanie szczegółowych informacji na temat tego projektu (kosztorys, rzuty z wymiarami, użyte materiały), mnie również interesowałby koszt dobudowy garażu + kotłownia na paliwo stałe w odbiciu lustrzanym, na ppytlak.falkowska@gmail.com  
Witam Materiały prześlemy we wtorek. Pozdrawiam

Dobre Domy

+

IP: 178.63.168.238
Komentarz:
Podpis:

Zobacz wszystkie komentarze

Twoja przeglądarka nie spełnia minimalnych wymagań naszego nowego serwisu!

Uaktualnij przęglądarkę aby wyświetlić naszą stronę poprawnie. Aktualizacja

×