ZAMÓW KATALOG
71 352 04 40
BEZPŁATNE KONSULTACJE
FACEBOOK
DOŁĄCZ DO NAS
POMOC FACHOWCA
Sprawdź
NEWSLETTER
ZAPISZ SIĘ
ZAMÓW PROJEKT    2 270 zł 2 520 zł* * promocja dotyczy klientów indywidualnych Zobacz co dostajesz gratis

CHARAKTERYSTYKA

Opis

Niewielki dom parterowy z użytkowym poddaszem, idealny dla 4-5-osobowej rodziny. Prosta bryła domu zwieńczona jest dwuspadowym dachem. Prosto z wiatrołapu przechodzimy do wnętrza domu, gdzie pokój dzienny tworzy jedną całość z kuchnią. Dopełnieniem parteru jest wc, pomieszczenie gospodarcze oraz dodatkowy pokój, mogący pełnić funkcję gabinetu lub pokoju dla gości. Poddasze domu Malina to trzy ustawne sypialnie oraz wspólna łazienka.

Konstrukcja

Ściany zewnętrzne warstwowe z bloczków wapienno-piaskowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych. Strop gęstożebrowy.

Wykończenie

Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym oraz okładziną drewnianą i kamienną . Pokrycie dachu dachówką ceramiczną bądź cementową.

Autor

  • Tomasz Flak
KREDYT NA BUDOWĘ DOMU - PROMOCJA

KOSZTORYS

CENY UŚREDNIONE
kosztorys ceny uśrednione – jest to opracowanie, w którym ceny materiałów, robocizny i sprzętu zostały przyjęte jako średnie ceny, dostępne w cennikach SEKOCENBUD. Kosztorysy te przedstawiają koszty budowy dla systemu wynajęcia firmy budowlanej, która na zlecenie wybuduje budynek mieszkalny. Zawarte koszty obejmują pełen zakres łącznie z robotami zewnętrznymi, wejściami i tarasem, zgodnie z projektem budowlanym.
CENY PRZY
BUDOWIE METODĄ
GOSPODARCZĄ
kosztorysy dla systemu gospodarczego – opracowanie to przedstawia koszty wybudowania budynku w zakresie wynajęcia ekip budowlanych a także zaangażowania się inwestora w niektóre roboty budowlane i prace zlecone „fachowcom”. W stosunku do cen średnich, ceny te uwzględniają minimalne stawki robocizny, a dla materiałów budowlanych - ceny z 10% rabatem. Zakres kosztów pośrednich (organizacji placu budowy czy kosztów związanych z prowadzeniem firmy budowlanej) oraz zakupu materiałów, został przyjęty na minimalnym poziomie. Koszty te również obejmują pełen zakres robót łącznie z zakresem zewnętrznym.
WERSJA EKONOMICZNA
kosztorys w wersji ekonomicznej – przedstawia koszty tak jak w przypadku metody gospodarczej, czyli minimalne robocizny i kosztów pośrednich. Jednakże w swoim zakresie nie obejmują robót zewnętrznych, oraz materiały opisane w projekcie jak np. dachówka ceramiczna czy izolacja cieplna, stolarka okienna zostały zastąpione materiałami tańszymi dostępnymi na rynku. W zakresie wykończenia elewacji, w kosztorysie tym został przyjęty tynk mineralny (zamiana wykończenia z kamienia czy desek elewacyjnych na tynk mineralny).
Stan surowy
zamknięty
stan surowy zamknięty - to etap budowy, który obejmuje roboty ziemne i fundamentowe, roboty murowe, stropy, konstrukcję i pokrycie dachu. Wykonane są również wylewki betonowe pod posadzki, ścianki działowe oraz wmontowane są okna i drzwi zewnętrzne.
126 000 zł 95 000 zł tymczasowy
brak wyceny
Stan wykończony
Stan wykończony "pod klucz" jest to etap końcowy budowy. Obejmuje elementy stanu surowego zamkniętego oraz dodatkowo: wykończenie ścian i sufitów wraz z ociepleniem dachu, wykonanie elewacji, wykonanie podłóg i posadzek, wykonanie i wykończenie balkonów oraz stolarkę wewnętrzną.
234 000 zł 172 000 zł 169 000 zł
Elementy zewnętrzne
elementy zewnętrzne – dotyczą wejść, podjazdów i tarasów.
23 000 zł 16 000 zł tymczasowy
brak wyceny
Instalacje
instalacje – ich wartość przyjmowana jest szacunkowo, na poziomie 20% wartości robót kosztorysowych w danej wersji wyceny
46 800 zł 34 400 zł 33 800 zł

Podane ceny są cenami netto. Kosztorysy mają charakter poglądowy i określają
szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Koszt wykonania instalacji
przyjęto na poziomie 20% kwoty wykonania stanu wykończonego.

Parametry

POWIERZCHNIA UŻYTKOWA99.9 m²
Powierzchnia zabudowy79.3 m²
Kubatura netto315.9 m³
Powierzchnia dachu143.0 m²
Kąt nachylenia dachu45°
Wysokość budynku8.6 m
Min. wymiary działki dł.15.46 m
Min. wymiary działki szer.18.16 m
Liczba pokoi4
Liczba łazienek2
Garaż0
ZAMÓW PROJEKT    2 270 zł 2 520 zł* * promocja dotyczy klientów indywidualnych

Dlaczego warto u nas zamówić projekt?

Do każdego projektu otrzymasz:

  • zestawienie materiałów do stanu surowego
  • zestawienie powierzchni ścian
  • bezpłatną zgodę na zmiany w dokumentacji
  • pakiet energetyczny
  • obrys budynku w skali 1:500 w formacie pdf lub dwg
  • zbiór poradników od producentów materiałów budowlanych
  • teczkę na dokumentację projektową

oraz w zależności od projektu:

  • projekt prefabrykowanej więźby dachowej
  • plan wentylacji mechanicznej

Bezpłatne konsultacje z architektem:

Wszystkie projekty na stronie są wykonane przez architektów z Pracowni Dobre Domy. Możesz bezpośrednio skontaktować się z autorem projektu: email: info@dobredomy.pl / tel. 71 352 04 40

Gwarancja satysfakcji

Jeśli zakupiony projekt nie spełni Twoich oczekiwań, masz 14 dni na jego zwrot i otrzymanie pieniędzy z powrotem lub 90 dni na wymianę na inny projekt.

Najszybsza realizacja zamówienia

Zamówiony projekt wysyłamy w ciągu 24h!*
*nie dotyczy projektów w fazie koncepcji

Bezpłatna wysyłka

Komentarze z forum

2017-08-10 11:16

Witam Kupiłam projekt mam pytanie czy ktoś już wybudował domek ? Jeśli tak to czy mogłabym prosić o informacje ile wyszedł cały koszt budowy i gdyby to nie problem to zdjęcia z salonu z kuchnią. mój e-mail b.kunicka@onet.pl   JESZCZE jedno pytanie kto wymyślił rozwiązanie na dachu (drabinki podest itp. dla kominiarza) po prostu bez sens. Mamy ogromny problem ponieważ nie będziemy wpuszczać go przez okno w łazience nie wiem co z tym zrobić. Może Państwo mają jakiś pomysł. Mamy dwa kominy. Dziękuję
Witam Zapewnienie dostępu do kominów jest obowiązkowe, mówi o tym Rozporządzenie Ministra Infrastruktury w sprawie warunków technicznych, jakim powinny odpowiadać budynki i ich usytuowanie. Zaprojektowane ławy oraz stopnie kominiarskie są elementami systemowymi. Dostęp do kominów można zapewnić poprzez dodatkowy wyłaz dachowy, dostępny ze strychu, umiejscowiony jak najbliżej komina, lub za pomocą stopni kominiarskich prowadzących od okapu do komina.   Pozdrawiam

Dobre Domy

+

2017-08-10 08:16

Witam Kupiłam projekt mam pytanie czy ktoś już wybudował domek ? Jeśli tak to czy mogłabym prosić o informacje ile wyszedł cały koszt budowy i gdyby to nie problem to zdjęcia z salonu z kuchnią. mój e-mail b.kunicka@onet.pl   JESZCZE jedno pytanie kto wymyślił rozwiązanie na dachu (drabinki podest itp. dla kominiarza) po prostu bez sens. Mamy ogromny problem ponieważ nie będziemy wpuszczać go przez okno w łazience nie wiem co z tym zrobić. Może Państwo mają jakiś pomysł. Mamy dwa kominy. Dziękuję

Basia i Krzysiek

+

2017-08-08 11:25

Witam Bardzo proszę o podesłanie bardziej szczegółowych rzutów i przekrojów domku, adres: adamgolabek@onet.pl. Dziękuję
Witam Materiały prześlemy w dniu dzisiejszym.   Pozdrawiam

Dobre Domy

+

2017-08-07 21:13

Witam Bardzo proszę o podesłanie bardziej szczegółowych rzutów i przekrojów domku, adres: adamgolabek@onet.pl. Dziękuję

Adam

+

2017-07-17 09:39

Wskazane przybliżone koszty budowy dotyczą kalkulacji w 2017 czy też wcześniej?
Dzień dobry, koszty dla projektu Malina zostały przygotowane w oparciu o ceny z pierwszego kwartału 2017 roku. Pozdrawiam!

Dobre Domy

+

IP: 178.63.168.238
Komentarz:
Podpis:

Zobacz wszystkie komentarze

Twoja przeglądarka nie spełnia minimalnych wymagań naszego nowego serwisu!

Uaktualnij przęglądarkę aby wyświetlić naszą stronę poprawnie. Aktualizacja

×