Dobredomy na Facebooku Polec znajomym Zadaj pytanie
projekty domow
Szukaj projektuSzukaj projektu
forum
facebook.dobredomy.pl
Projekty domów katalogowych
Pomoc fachowca
konkurs fotograficzny
Oferta dla Dewelopera
Projekt domu Juliusz Nowy
Oblicz koszty ogrzewania

Juliusz Nowy

Cena projektu: 2625zł

autor: Marcin Abramowicz

Zadaj pytanie Forum Pobierz Juliusz Nowy - wersja lustrzana
powierzchnia użytkowa 128.80 m2
+ powierzchnia garażu 18.90 m2
+ pom. gosp. 5.70 m2
+ strych 16.50 m2
powierzchnia zabudowy 125.50 m2
kubatura netto 508.20 m3
kąt nachylenia dachu 40o
wysokość budynku 8.20 m
min. wymiary działki dł. 18.42 m
min. wymiary działki szer. 21.47 m
liczba pokoi 4
liczba łazienek 2
garaż 1
Opis: Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów przearanżowaliśmy dom Juliusz i stworzyliśmy projekt Juliusz Nowy. Utrzymany w tradycyjnej stylistyce projekt domu Juliusz Nowy ma bardzo czytelny i funkcjonalny układ pomieszczeń. Z wiatrołapu, w którym zmieści się wygodna szafa, przechodzi się do hallu skąd rozciąga się widok na część dzienną domu. W centrum stoi kominek, który poprzez ciekawą aranżację może stać się główną ozdobą. Kuchnia otwarta jest na znajdującą się w wykuszu jadalnię. Dodatkowo zaplanowano na parterze gabinet, z wejściem z salonu, oraz łazienkę. Z hallu przechodzi się również do części gospodarczej domu, obejmującej pomieszczenie gospodarcze, mogące pełnić rolę spiżarni, schowka lub garderoby, garaż oraz kotłownię. Zamknięta klatka schodowa prowadzi na poddasze, gdzie zaprojektowano trzy wygodne sypialnie, w tym jedna z własną garderobą, oraz ogólnodostępną łazienkę. Z każdego pokoju jest wyjście na balkon. Strych, w ramach adaptacji, można przekształcić w pomieszczenie mieszkalne lub pokój hobby. Projekt dostępny w wersji z garażem dwustanowiskowym - Juliusz Nowy II oraz bez garażu - Juliusz Nowy III, w wersjach z inną aranżacją poddasza: z garażem jednostanowiskowym - Juliusz, z garażem dwustanowiskowym - Juliusz II oraz bez garażu - Juliusz III, a także w wersji z mniejszą powierzchnią użytkową Juliusz Mały. Projekt może być wykorzystany do zabudowy bliźniaczej.
Konstrukcja: Ściany zewnętrzne warstwowe, z bloczków wapienno-piaskowych, na fundamentach betonowych. Ściany wewnętrzne z bloczków wapienno-piaskowych, na poddaszu g-k. Strop gęstożebrowy z elementami żelbetowymi.
Wykończenie: Elewacje pokryte tynkiem strukturalnym oraz okładziną klinkierową. Pokrycie dachu - dachówka ceramiczna lub cementowa.

Parter

1/1wiatrołap4.10m2
1/2hall6.40m2
1/3kuchnia9.30m2
1/4pok. dzienny + jadalnia33.70m2
1/5pokój11.80m2
1/6łazienka4.60m2
1/7pom. gosp.2.90m2
razem 72.80 m2
+ pom. gosp.5.70m2
+ garaż18.90m2

Poddasze

2/1hall5.30m2
2/2łazienka6.20m2
2/3pokój11.00m2
2/4pokój12.40m2
2/5garderoba3.60m2
2/6pokój17.50m2
razem 56.00 m2
+ strych16.50m2
Dla tego projektu nie ma dostępnych przekrojów.
Elewacja front

Front

Elewacja boczna

Boczna

Elewacja boczna

Boczna

Elewacja tył

Tył

Projekt domu Juliusz Nowy
Projekt domu Juliusz Nowy
Projekt domu Juliusz Nowy
Dla tego projektu nie ma dostępnych zdjęć z realizacji.
Dla tego projektu nie ma obecnie dostępnego obrotu 3D.
Pozycja Ceny średnie * Koszty budowy domu
metodą gospodarczą **
Data wykonania kosztorysu III kwartal 2013 III kwartal 2013
Kosztorys w zakresie robót budowlanych do stanu surowego zamkniętego (nie obejmuje instalacji wewnętrznych) 192 000zł 133 000zł
Kosztorys w zakresie robót budowlanych do stanu „pod klucz” (nie obejmuje instalacji wewnętrznych) 359 000zł 237 000zł
Instalacje *** 42 240zł 29 260zł
Razem 401 240zł 266 260zł

Przedstawione powyżej kwoty mają charakter poglądowy i określają szacunkowy koszt do poniesienia przez Inwestora. Podane ceny są cenami netto.

* Kosztorys został sporządzony w oparciu o Katalogi Nakładów Rzeczowych oraz uśrednione ceny materiałów, robocizny jak i sprzętu. Zestawione koszty robót nie stanowią ceny, a jedynie szacunkowa wartość, która powinna zostać zweryfikowana przez Inwestora oraz Wykonawcę robót. Przy opracowaniu kosztów założono, że budowa realizowana będzie w całości przez firmę wykonawczą.

** Przy opracowaniu kosztów budowy domu w systemie gospodarczym przyjęto, że Inwestor sam organizuje budowę, zatrudniając jedynie wykwalifikowanych rzemieślników do poszczególnych prac. Sam może również aktywnie uczestniczyć w budowie przy wykonywaniu prac nie wymagających kwalifikacji, jak również korzystać z pomocy członków rodziny - minimalizuje w ten sposób koszty robocizny. Dla określenia kosztów w systemie gospodarczym Inwestor domu jednorodzinnego sam zajmuje się szukaniem ekip do realizacji poszczególnych etapów prac budowlanych. Na Inwestorze spoczywa wówczas szereg obowiązków, m.in. takich jak: negocjacja cen materiałów, samodzielne zamawianie wszystkich materiałów na budowę domu jednorodzinnego, nadzór nad każdą ekipą budowlaną itp. Ceny materiałów i sprzętu zostały przyjęte jako ceny minimalne.

*** Koszt instalacji przyjęto na poziomie 22% wartości kosztorysu stanu surowego zamkniętego. Jest to kwota tylko i wyłącznie szacunkowa.Dlaczego warto zamówić projekt w Pracowni Dobre Domy?
1. Do kazdego projektu otrzymasz:

- zestawienie materiałów do stanu surowego,
- zestawienie powierzchni ścian,
- bezpłatną zgodę na zmiany w dokumentacji,
- pakiet energetyczny,
- obrys budynku w skali 1:500 w formacie pdf lub dwg,
- zbiór poradników od producentów materiałów
budowlanych,
- teczkę na dokumentację projektową,

oraz w zależności od projektu:

- projekt prefabrykowanej więźby dachowej,
- plan wentylacji mechanicznej.

2. Bezpłatne konsultacje z architektem

Wszystkie projekty na stronie są wykonane przez architektów z Pracowni Dobre Domy. Możesz bezpośrednio skontaktować się z autorem projektu:
email: info@dobredomy.pl / tel. 71 352 04 40

3. Gwarancja satysfakcji

Jeśli zakupiony projekt nie spełni Twoich oczekiwań, masz 10 dni na jego zwrot i otrzymanie pieniędzy z powrotem lub 90 dni na wymianę na inny projekt.

4. Najszybsza realizacja zamówienia

Zamówiony projekt wysyłamy w ciągu 24h!*
*nie dotyczy projektów w fazie koncepcji

5. Bezpłatna wysyłka
Promocja
Cena projektu: 2625zł

Spokojnie! Masz 10 dni na zwrot i 90 dni na wymianę projektu!
Zadaj pytanie o projekt Juliusz Nowy Zamknij
* Pola wymagane


Polecane artykuły
  • Promocja
    "Wiosenne rabaty na świąteczne klimaty " Chcesz zbudować dom? Zacznij od dobrego projektu! Dobre Domy - dobre projekty w dobrej cenie - tylko teraz z rabatem 150 zł! Zapoznaj się z naszą ofertą domów jednorodzinnych i znajdź swój wymarzony projekt. Złóż zamówienie przez telefon, a otrzymasz od nas gratis: 1. tablicę informacyjną 2. ...
  • Wyniki konkursu "Najlepszy projekt domu"
    Rozstrzygnięcie konkursu "Najlepszy Projekt Domu" Poznaliśmy już zwycięzców konkursu "Najlepszy projekt domu". Serdecznie dziękujemy za wszystkie nadesłane zgłoszenia konkursowe. Komisja Konkursowa wyłoniła dwóch zwycięzców: Szymon Gwóźdź Tomasz Klin Zwycięzcom gratulujemy! Nagrody - wideodomofony firmy ACO - prześlemy pocztą. Zespół Pracowni Dobre Domy 14 kwietnia 2014 ...
  • Międzynarodowe Targi Budownictwa TARBUD 2014
    Z przyjemnością informujemy, że nasza Pracownia weźmie udział w Międzynarodowych Targach Budownictwa TARBUD, które odbędą się w Hali Stulecia we Wrocławiu w dniach 28-30 marca 2014r. Serdecznie zapraszamy na stoisko nr 128 - nasi architkeci i konsultanci chętnie posłużą pomocą i odpowiedzą na Państwa pytania. Dodatkowo będą Państwo mogli zapoznać ...
Projekt domu Juliusz Nowy
2013-07-17 09:33:47
Projekt domu Juliusz Nowy Szczegółowy opis projektu domu Juliusz Nowy znajdą Państwo na naszej stronie: http://www.dobredomy.pl/projekt/juliuszNowy Link do projektu: Projekt Juliusz Nowy
Redaktor
Komentarz:
Podpis:
Projekt domu Juliusz Nowy
2013-07-17 09:33:47
Projekt domu Juliusz Nowy Szczegółowy opis projektu domu Juliusz Nowy znajdą Państwo na naszej stronie: http://www.dobredomy.pl/projekt/juliuszNowy Link do projektu: Projekt Juliusz Nowy
Redaktor
Komentarz:
Podpis: