Skocz do zawartości

projekty domów

Zdjęcie

ARIADNA I

77 odpowiedzi w tym temacie

#61 bodpio

bodpio

Przyjaciel

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 26 postów

Napisano 12 listopad 2011 - 06:15

Dołączona grafika

http://i40.tinypic.com/15870ci.jpg

#62 Dobre Domy

Dobre Domy

Redaktor

• Moderatorzy
  • 923 postów

Napisano 14 listopad 2011 - 08:01

Witam,
Widzę, że dom nabiera już konkretnych kształtów. Zachęcam do wzięcia udziału w naszym konkursie fotograficznym.
Pozdrawiam

#63 Gość_Asia

Gość_Asia
  • Goście

Napisano 30 listopad 2011 - 07:22

Witam , mam pytanie ile mniej wiecej kosztowala budowa domu w stanie surowym zamkniętym. Prosze o odpowiedz na e-mail aska180@op.pl Z góry dziękuję

#64 aro76

aro76

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 03 styczeń 2012 - 06:03

WITAM...Do "Przyjaciel"
Ile kosztowała budowa ARIADNY do stanu surowego otwartego (jak na zdjęciach). Będę ogromnie wdzięczny za odpowiedź. Pozdrawiam.

#65 Gość_ewa

Gość_ewa
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2012 - 10:52

Mam do sprzedania projekt Ariadny I. Cena 1500 zł. Tel. 600-500-167, e-mail: exwamac21@wp.pl

#66 Gość_Bogdan i Aga

Gość_Bogdan i Aga
  • Goście

Napisano 25 kwiecień 2012 - 06:29

Dołączona grafika

http://i40.tinypic.com/15870ci.jpg

Witamy
Bardzo byśmy chcieli zobaczyć tą extra realizację - na żywo.
Jesteśmy z okolic Sandomierza.
Czy istnieje taka możliwość?
Kilka rad odnośnie realizacji- może jakieś spostrzeżenia odnośnie użytkowania.
Za miesiąc zaczynamy i też wprowadziliśmy kilka zmian.
Pozdrawiamy i czekamy na pilną odpowiedź.
Bogdan i Aga

#67 Gość_daniel

Gość_daniel
  • Goście

Napisano 27 kwiecień 2012 - 01:38

ja też kończe budowe ariadny jestem z okolic sandomierza ,tylko u mnie oba stropy lane mysle że na lipiec juz bedzie przykryte

#68 bodpio

bodpio

Przyjaciel

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 26 postów

Napisano 30 kwiecień 2012 - 05:25

Witam

Oczywiście nie ma najmniejszego problemu. Sam oglądałem wcześniej i wiem, że widok na żywo dużo pomaga w podejmowaniu dalszych decyzji podczas budowy tak więc zapraszam.

Pozdrawiam

Witamy
Bardzo byśmy chcieli zobaczyć tą extra realizację - na żywo.
Jesteśmy z okolic Sandomierza.
Czy istnieje taka możliwość?
Kilka rad odnośnie realizacji- może jakieś spostrzeżenia odnośnie użytkowania.
Za miesiąc zaczynamy i też wprowadziliśmy kilka zmian.
Pozdrawiamy i czekamy na pilną odpowiedź.
Bogdan i Aga

#69 yeta

yeta

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 01 maj 2012 - 11:01

Witam,
Chciałam zapytać PRZYJACIELa, czy istnieje możliwość osobistego obejrzenie Ariadny I.
Jestem z Zabrza - do Tarnowa mam ok 2h.
Prosze o kontakt mailowy: henrieta.mikosz@tlen.pl
Pozdrawiam

#70 RLUK

RLUK

Przyjaciel

• Użytkownicy
  • PipPip
  • 48 postów

Napisano 29 czerwiec 2012 - 09:48

Witam,
Widzę, że ładne zdjęcia szykują się na nasz konkurs fotograficzny :)
Pozdrawiam

Witam. Kiedy będą załączone kolejne zdjecia zrealizacji, które Państwo dostaliście. Konkurs się już zakończył :)

#71 Dobre Domy

Dobre Domy

Redaktor

• Moderatorzy
  • 923 postów

Napisano 02 lipiec 2012 - 06:36

Witam. Kiedy będą załączone kolejne zdjecia zrealizacji, które Państwo dostaliście. Konkurs się już zakończył :)

Witam,
Oczywiście umieścimy konkursowe zdjęcia na naszej stronie, ale niestety ze względu na sezon urlopowy troszeczkę się to opóźni. Sądzę, że do końca miesiąca na pewno umieścimy wszystkie zdjęcia konkursowe na naszym profilu. Proszę o cierpliwość i wyrozumiałość :)
Pozdrawiam

#72 Martyna

Martyna

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 20 sierpień 2012 - 04:14

witam, czy ktoś może ma aktualnie wybudowany domek Ariadne I w woj. świętokrzyskim? czekamy tylko na pozwolenie i ruszamy z budowa domku, tylko nie do końca jestem przekonana o takim rozmieszczeniu jak jest w projekcie, dlatego chciałabym gdzies na żywo zobaczyc domek..

#73 Gość_mirek

Gość_mirek
  • Goście

Napisano 13 marzec 2013 - 05:28

ile metrow2 welny potrzeba na ocieplenie poddasza?projekt Ariadna1

#74 Gość_justyna

Gość_justyna
  • Goście

Napisano 02 luty 2014 - 12:56

Witam, ze zdjęć niewiele można zobaczyć. Zapraszam na wycieczkę w okolice Tarnowa smile.gif

witam jestem z okolic pana tez bedziemy budowac ariadne1 chcielibysmy ja obejrzec to moj email justyna24ejanus@wp.pl tel. 500656832,bardzo nam zalezy. pozdrawiam

#75 Gość_Gość

Gość_Gość
  • Goście

Napisano 02 luty 2014 - 01:07

witam, czy ktoś może ma aktualnie wybudowany domek Ariadne I w woj. świętokrzyskim? czekamy tylko na pozwolenie i ruszamy z budowa domku, tylko nie do końca jestem przekonana o takim rozmieszczeniu jak jest w projekcie, dlatego chciałabym gdzies na żywo zobaczyc domek..

witam mamy prosbe czy jest mozliwosc obejrzenia u panstwa ariadny jestesmy ze swietokrzyskieko bardzo nam zalezy zobaczyc doradzic sie przed zaczeciem,email justyna24ejanus@wp.pl tel.500656832

#76 Gość_justyna

Gość_justyna
  • Goście

Napisano 02 luty 2014 - 01:15

Witam my z mężem budujemy Ariadnę jesteśmy na etapie fundamentów. Przerobiliśmy troszke ten projekt ze względu na nasze indywidualne potrzeby. Zlikwidowaliśmy międzyjnymi dwa balkony, zrobiliśmy cześciowe podpiwniczenie. W pomieszczeniu nad garażem urządziłam sobię garderobę do której można wejśc zarówno z łazienki jak i z naszej sypialni;) W miarę bieżących prac postaram się wstawić parę zdjęć.

witam jestesmy ze swietokrzyskiego szukamy domu do obejrzenia ariadny1 czy mozna do panstwa podjechac bardzo nam zalezy:)tel.500656832 pozdrawiamy

#77 Gość_justyna

Gość_justyna
  • Goście

Napisano 02 luty 2014 - 08:53

Dodałem kolejne zdjęcia (najbardziej aktualne). Teraz czekamy, aż pogoda pozwoli nam dach skończyć.

witam czy jest mozliwosc obejrzeniz pana domu /bardzo nam zalezy , email justyna24ejanus@wp.pl lub tel.500656832.dziekuje i pozdrawiam

#78 alan.harper

alan.harper

Nowy

• Użytkownicy
  • Pip
  • 1 postów

Napisano 03 marzec 2014 - 08:52

coraz lepiej :)

Dodaj odpowiedź

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości, 0 anonimowych