Dobredomy na Facebooku Polec znajomym Zadaj pytanie
projekty domow
 1. Aktualności:
  Ciekawy projekt klasycznego domu - Anteusz z Wykuszem: Klasycznie i ciekawie - projekt Anteusz z Wykuszem   Kolejna (...)
 2. Aktualności:
  Wiosenna nowość - Jagoda: Wiosenna nowość - promienny projekt Jagoda   Na powitanie wiosny (...)
 3. Aktualności:
  Międzynarodowe Targi Budownictwa TARBUD 2014:   Z przyjemnością informujemy, że nasza Pracownia weźmie udział (...)
 4. Aktualności:
  Projekt domu Flawia Mała II: Czas zrealizować swoje marzenia - projekt Flawia Mała (...)
 5. Aktualności:
  Wyniki konkursu "Najlepszy projekt domu": Rozstrzygnięcie konkursu "Najlepszy Projekt Domu"   Poznaliśmy już zwycięzców konkursu (...)
Szukaj projektuSzukaj projektu
forum
facebook.dobredomy.pl
Projekty domów katalogowych
Pomoc fachowca
konkurs fotograficzny
Oferta dla Dewelopera
Projekt domu za darmo? Tak, to możliwe! Wyniki

projekt domu za darmo    Konkurs „Projekt domu za darmo? Tak, to możliwe!”, organizowany przez Pracownię Projektową Dobre Domy właśnie dobiegł końca. Na Państwa kupony konkursowe zawierające propozycję nazwy dla osiedla domów jednorodzinnych czekaliśmy do 29 lutego 2012r.

 

 

Wśród wszystkich zgłoszeń wyłoniliśmy zwycięzcę p. Łukasza Wilk, który propozycją nazwy „Rodzinna Przystań” zdobył nagrodę główną, czyli zwrot kosztów zakupu projektu. Kto wie, może niebawem, na bazie jednego z naszych projektów, powstanie osiedle domków jednorodzinnych, które będzie nosiło tę miło kojarzącą się nazwę? Serdecznie gratulujemy Zwycięzcy!!!

 

 

Wszystkich zainteresowanych informujemy jednocześnie, że już w kwietniu 2012r pojawi się nasz najnowszy katalog „Czas na Dobre Domy Wydanie Specjalne”, w którym także zamieściliśmy kupon konkursowy. Daje on gwarancję 5% rabatu przy zakupie projektu domu, jak również bierze udział w konkursie, w którym można wygrać zwrot kosztów zakupu projektu lub otrzymać bezpłatnie dowolny projekt domu jednorodzinnego z naszej oferty. Polecamy!

 

 

 

 

 

Zespół Pracowni Dobre Domy

www.dobredomy.pl

Polecane artykuły
 • Wyniki konkursu "Najlepszy projekt domu"
  Rozstrzygnięcie konkursu "Najlepszy Projekt Domu" Poznaliśmy już zwycięzców konkursu "Najlepszy projekt domu". Serdecznie dziękujemy za wszystkie nadesłane zgłoszenia konkursowe. Komisja Konkursowa wyłoniła dwóch zwycięzców: Szymon Gwóźdź Tomasz Klin Zwycięzcom gratulujemy! Nagrody - wideodomofony firmy ACO - prześlemy pocztą. Zespół Pracowni Dobre Domy 14 kwietnia 2014 ...
 • Międzynarodowe Targi Budownictwa TARBUD 2014
  Z przyjemnością informujemy, że nasza Pracownia weźmie udział w Międzynarodowych Targach Budownictwa TARBUD, które odbędą się w Hali Stulecia we Wrocławiu w dniach 28-30 marca 2014r. Serdecznie zapraszamy na stoisko nr 128 - nasi architkeci i konsultanci chętnie posłużą pomocą i odpowiedzą na Państwa pytania. Dodatkowo będą Państwo mogli zapoznać ...
 • Projekt domu Flawia Mała II
  Czas zrealizować swoje marzenia - projekt Flawia Mała II Zastanawiasz się nad budową domu, małego, ale z garażem? Spójrz na nasz najnowszy projekt - Flawia Mała II. Tradycyjny dom parterowy, który ze względu na prostą konstrukcję i nieduże gabaryty będzie tani w budowie, a jednocześnie zapewni komfort i wygodę życia codziennego ...
Zapytanie ze strony Zamknij
captcha

* Pola wymagane